Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Grupa Pracuj

Prosta 68
00-838 Warszawa
mazowieckie, Polska

grupapracuj.pl

NIP: 5272749631

Praca zdalna

Od 13 marca większość naszych zespołów całkowicie pracuje zdalnie. Przestawienie się na formę pracy w luźniejszym, „domowym” charakterze jest dla nas próbą nie tylko pod kątem organizacji pracy, ale też dbania o relacje i komunikację w zespołach.

W dalszym ciągu uczymy się jak jeszcze efektywniej korzystać z możliwości jakie dają narzędzia dostępne na rynku do pracy zdalnej i komunikacji.  Dostosowaliśmy nasze cykliczne spotkania w firmie do nowej rzeczywistości i potrzeb pracowników. Spotkania z Zarządem odbywają się teraz dużo częściej bo co 2 tygodnie.

Komunikacja wewnętrzna

W obecnej sytuacji komunikacja wewnętrzna to kluczowe narzędzie pozwalające zadbać o pracowników i kontynuować efektywną pracę organizacji. Jako Grupa Pracuj wiemy jak ważny jest ten aspekt, dlatego szczególną wagę przykładamy do bieżącej i otwartej komunikacji wewnątrz firmy.

Cykliczne spotkania z Zarządem jak zawsze są dla nas dobrym momentem, aby przekazywać naszym pracownikom aktualne informacje i odpowiadać na najważniejsze pytania. W codziennej pracy wykorzystujemy nasze wewnętrze narzędzia i platformy dbając przy tym o regularny i efektywny kontakt pomiędzy zespołami i współpracownikami.

Wsparcie dla pracowników

Okres pandemii to wiele wyzwań dla każdego z nas. Zarówno tych związanych z nową organizacją pracy i czasu wolnego, jak i tych związanych z emocjami i samopoczuciem. Dlatego aby wesprzeć naszych Pracowników, przygotowaliśmy dla nich webinary poprowadzone przez eksperta z dziedziny psychologii i zarządzania sytuacjami kryzysowymi: „W harmonii z samym sobą” i „Domowy Sztab Kryzysowy”. Pamiętamy też, że w zdrowym ciele zdrowy duch, dlatego zorganizowaliśmy webinar z fizjoterapeutą i wspólną jogę. Dodatkowo w ramach skierowanego do pracowników cyklu „#zostańwdomu i..” dzielimy się ze sobą różnymi pomysłami i inspiracjami na spędzanie czasu w domu.

Pomoc z efektem [email protected]

Od siedmiu lat w Grupie Pracuj organizujemy Program Wolontariatu Pracowniczego „Pomoc z efektem [email protected], w którym nasi Pracownicy zgłaszają i przy wsparciu finansowym firmy organizują projekty społeczne.

Właśnie rozpoczynamy kolejną edycję! I to edycję wyjątkową. Tegoroczna Pomoc z efektem [email protected] jest całkowicie poświęcona walce ze skutkami pandemii koronawirusa, a wszystkie projekty wspierać będą fundacje i osoby, które potrzebują pomocy w aktualnej sytuacji.

Grupa Pracuj wspiera Warsaw Genomics i walkę z koronawirusem

Dołączyliśmy do „Koalicji Firm wspierających walkę z koronawirusem w Polsce”. Przekazaliśmy środki na zakup testów dla polskich szpitali, placówek medycznych oraz ich personelu, na rzecz walki z SARS CoV 2, wspierając Warsaw Genomics.

Wierzymy, że wspólnymi siłami możemy wpłynąć na poprawę obecnej sytuacji, a sprawna i szeroko zasięgowa diagnostyka przełoży się na szybszy powrót do normalnego trybu życia.

Inicjatywa PomagamyHR - wesprzyj klienta, pomóż startupom

Wychodząc naprzeciw potrzebom działów HR i młodych spółek technologicznych dostarczających HR-owe rozwiązania, Pracuj Ventures i jego spółki portfelowe, zaprzyjaźnione startupy HR Tech, w partnerstwie z Pracuj.pl i eRecruiter, powołał inicjatywę PomagamyHR.pl.

To kompleksowa, zebrana w jednym miejscu oferta polskich startupów działających w obszarze HR, skierowana do działów zarządzania kapitałem ludzkim i udostępniana na preferencyjnych warunkach na czas trudności spowodowanych pandemią koronawirusa, tj. przynajmniej w o 50% niższej cenie niż wynika to z regularnego cennika przez co najmniej 3 miesiące świadczenia usługi.