Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Grupa Pracuj

Prosta 68
00-838 Warszawa
mazowieckie, Polska

grupapracuj.pl

NIP: 5272749631

Angażujące Środowisko Pracy

CHCEMY, ABY WSZYSTKIM PRACOWAŁO SIĘ DOBRZE!

Dziewięciokrotnie znaleźliśmy się w gronie Najlepszych Pracodawców, wyróżnianych przez Aon. Z każdym rokiem, staramy się być coraz lepszym pracodawcą, dlatego pytamy pracowników jak im się pracuje, co się podoba, a nad czym możemy jeszcze popracować. Analizie poddajemy sześć obszarów: Ludzie, Praca, Możliwości, Wynagrodzenie, Praktyki i Jakość życia. Na podstawie wyników, wypracowujemy nowe rozwiązania, które wdrażamy w naszą codzienność.

PRACOWNICY SĄ DLA NAS NAJWIĘKSZĄ INSPIRACJĄ!

Zachęcamy do dzielenia się swoimi pomysłami i doświadczeniem. Pracownicy mogą wziąć udział w konkursie na innowacje pracuj.pl - „Główka PRACUJe” i zgłaszać koncepcje zmian oraz ulepszeń naszych produktów.

LIDERZY SĄ WŚRÓD NAS

Program rozwojowy „Lider Projektów” ma na celu przygotowanie naszych pracowników do zarządzania różnorodnymi projektami w naszej firmie. Osoby, które przygotowują się do objęcia stanowisk liderskich zapraszane są także do programu rozwojowego First Time Manager.

ŚNIADANIA Z ZARZĄDEM

Dwa razy w miesiącu spotykamy się z wybranym członkiem Zarządu na śniadaniu. Daje nam to możliwość uzyskania odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Poznajemy też bliżej twórców naszej firmy i jemy pyszne croissanty :)