Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Grupa Pracuj

Prosta 68
00-838 Warszawa
mazowieckie, Polska

grupapracuj.pl

NIP: 5272749631

Jesteś pasjonatem/ką nowoczesnych technologii? Masz optymistyczne podejście do świata? Szukasz wyjątkowego miejsca pracy? Świetnie! Sprawdź, jak dołączyć do miejsca pracy dziewięciokrotnie nagradzanego w badaniu „Najlepsi Pracodawcy” realizowanym przez firmę AON Hewitt.

Bardzo ważna jest dla nas komunikacja, dlatego po każdym spotkaniu rekrutacyjnym Kandydat/ka otrzymuje decyzję maksymalnie do 5 dni.

Aktualne oferty pracy znajdziesz w zakładce Oferty Pracy. A jak spodobała Ci się jakaś oferta pracy to po prostu aplikuj! Chętnie Cię poznamy ;)

ETAP 1

W zależności od konkretnego procesu rekrutacji i poziomu stanowiska, wybranych Kandydatów/ki zapraszamy na rozmowę rekrutacyjną albo warsztat rekrutacyjny.

Rozmowy i spotkania na poszczególnych etapach mogą odbyć się telefonicznie lub online (Microsoft Teams/Skype).

Na rozmowie obecny jest bezpośredni przełożony i/lub osoba z Działu HR.

ETAP 2

Zależy nam na jak najlepszym poznaniu Kandydata/tki, dlatego też nasz proces rekrutacyjny pozwala na zaprezentowanie swojej wiedzy i umiejętności w różnych formach. Wybrane osoby prosimy o przygotowanie zadania bądź też próbki swojej pracy.

ETAP 3

W przypadku niektórych stanowisk zapraszamy Kandydata/kę na rozmowę z managerem lub dyrektorem danego działu.

ETAP 4

Proces kończy przedstawienie oferty zatrudnienia wybranym osobom. Po zaakceptowaniu warunków przez obie strony, nowy pracownik (mamy nadzieję, że to będziesz Ty!) bierze udział w onboardingu, poznaje firmę i ludzi, dla których będzie mu się chciało wstawać w poniedziałkowy poranek. :)