Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Grupa Pracuj

Prosta 68
00-838 Warszawa
mazowieckie, Polska

grupapracuj.pl

NIP: 5272749631

ZAOPIEKUJEMY SIĘ TOBĄ

Otoczymy Cię prywatną opieką medyczną - otrzymasz kartę Medicover z pakietem dentystycznym oraz z możliwością wykupienia karty dla Twoich bliskich. Jeśli wyrazisz chęć, dołączysz do naszego PPE oraz będziesz mógł wykupić polisę na życie.

DLA KAŻDEGO COŚ MIŁEGO

W ramach firmowej kafeterii każdy pracownik co miesiąc otrzymuje gwarantowaną pulę punktów do zrealizowania na bilety do kina, teatru lub na inne wybrane wydarzenia kulturalne.

ZASIĘGNIJ JĘZYKA

Mamy działowe budżety rozwojowe, w ramach których możesz starać się o dofinansowanie nauki języka angielskiego, rosyjskiego lub ukraińskiego przy uzasadnionej potrzebie biznesowej.

WEJDŹ NA ŚCIEŻKĘ ROZWOJU

Dobre warunki do rozwoju stworzą: budżet rozwojowy, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, możliwość udziału w konferencjach, programy rozwojowe, pokaźna biblioteka lektur.

INNOWACJE

Nasze projekty koncentrują się na adaptacji nowoczesnych rozwiązań internetowych i mobilnych oraz wykorzystaniu najnowszych technologii do rozwoju innowacyjnych produktów dla branży HR. Korzystamy z rozwiązań chmurowych. Pracujemy w zwinnych metodykach projektowych. Nasi pracownicy mają realny wpływ na kształt produktów, które tworzymy. Inspiracji dla innowacji biznesowych i produktowych szukamy na całym świecie, poprzez aktywny udział w konferencjach i targach HR Tech. Masz jakieś pomysły na usprawnienia/innowacje? W Grupie Pracuj będziesz mógł je zgłosić w konkursie Główka PRACUJe.

PRACUJ FLEX

Nie lubisz wstawać o świcie? Bez obaw! W pracy pojawiamy się między 8:00, a 9:30, jak kto woli. W Wigilię, Sylwestra pracujemy do 14:00. Praca na łonie natury, pod kocem na kanapie? Pewnie! Trzy razy w miesiącu możemy pracować zdalnie, z dowolnego miejsca na ziemi.

WIKT I OPIERUNEK

Poniedziałki nie takie straszne! Na początek tygodnia mamy dostawę świeżych owoców. W naszej kuchni znajdziesz również pyszną kawę z ekspresu oraz herbaty owocowe, czarne i zielone - do wyboru, do koloru. Nie zabraknie też cytryn i ziół :) Lodówki i mikrofale otwierają się na Twoje diety pudełkowe i autorskie dania.

SPORT TO ZDROWIE

U nas potrenujesz nad rzeźbą z kartą Multisport, będziesz mógł/a stworzyć swój własny sportowy team i dostać na to dofinansowanie. Jeżeli preferujesz poruszać się dwuśladem - bez problemu postawisz swój rower pod firmą przy specjalnych stojakach i nawet będziesz mógł/a wziąć prysznic. Dla fanów mniej ekstremalnych sportów przygotowaliśmy piłkarzyki i xboxa w naszych chillout room’ach.

WORK&FUN

Razem oglądamy mecze, gramy w planszówki i RPG, pamiętamy o urodzinach i sięgamy tam, gdzie wzrok nie sięga z naszego tarasu w Warszawie.

Dwa razy do roku spotykamy się na ogólnofirmowych spotkaniach oraz uczestniczymy w działowych wyjazdach integracyjnych.

WYJĄTKOWI LUDZIE, WYJĄTKOWE MIEJSCE PRACY

„Proszę Pana. Proszę Pani …” to nie u nas. My mówimy sobie wszyscy po imieniu.

Dress code? Krawatów u nas jak na lekarstwo – ważne jest, abyś czuł się u nas dobrze!