Dane kontaktowe

Grupa Pracuj

Prosta 68
00-838 Warszawa
mazowieckie, Polska

grupapracuj.pl

NIP: 5272749631

KIM JESTEŚMY W 2017 ROKU?

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej i oprócz serwisu Pracuj.pl, jesteśmy także właścicielem innych biznesów związanych z rozwojem zaawansowanych rozwiązań „software as a service” (SAAS). Grupę Pracuj tworzą pasjonaci nowoczesnych technologii, które wspierają działania w obszarach HR. Pomagamy pracodawcom w budowaniu marki, a kandydatom dostarczamy najlepsze oferty pracy.

NASZE SPÓŁKI

Pracuj.pl
Platforma do efektywnego łączenia kandydatów i pracodawców w oparciu o nowoczesne technologie. Wykorzystuje zaawansowane narzędzia business intelligence oraz big data, aby dostarczyć klientom biznesowym najskuteczniejsze na rynku produkty online związane z rekrutacją pracowników. Serwis pracuj.pl oferuje między innymi testy kompetencji, indywidualne raporty zarobków, porady na temat rozwoju kariery. W ofercie Pracuj.pl znajdują się także kompleksowe rozwiązania wspomagające kształtowanie wizerunku firmy jako miejsca pracy.

eRecruiter  
Przyjazna, intuicyjna platforma do zarządzania procesami rekrutacji i bazą kandydatów, której celem jest wsparcie rekruterów w codziennej pracy. eRecruiter pomaga tysiącom rekruterów w Polsce znaleźć właściwych kandydatów (Ciebie też). Nasza platforma to lider wśród tego typu rozwiązań w Polsce. eRecruiter usprawnia proces rekrutacji, skraca czas jego trwania i obniża koszty tego procesu.

emplo 
to intuicyjna platforma on-line ułatwiająca budowanie angażującego środowiska pracy, poprzez wspieranie komunikacji wewnętrznej, wymianę wiedzy, rozwój pracowników oraz efektywność pracy. emplo integruje te procesy w ramach firmowej społeczności, budując przyjazne pracownikom otoczenie.

Rabota.ua
Portal Rabota.ua jest liderem na ukraińskim rynku serwisów rekrutacyjnych; co miesiąc odwiedzają go nawet 2 miliony internautów. Swoim użytkownikom oferuje dostęp do kilkudziesięciu tysięcy aktualnych ofert pracy, a pracodawcy mogą skorzystać z szerokiej bazy CV. W serwisie znajduje się również dział poradnikowy dla kandydatów, zawierający informacje na temat etapów rekrutacji, rozwoju zawodowego i budowania ścieżki kariery.

ZOBACZ JAK PRACUJEMY

Zespół „Wkręconych w Obsługę Klienta” zajmuje się internetowymi rozwiązaniami rekrutacyjnymi. Każdego dnia pomaga naszym klientom biznesowym w redagowaniu i publikowaniu ofert pracy dla użytkowników pracuj.pl. Sprawdźcie, jak na co dzień pracują „Wkręceni”.

Ostatnie wpisy dla Grupa Pracuj sp. z o.o.

Loading...

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (15)