Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Grupa Pracuj

Prosta 68
00-838 Warszawa
mazowieckie, Polska

grupapracuj.pl

NIP: 5272749631

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej i wiodącym dostawcą rozwiązań internetowych wspomagających firmy m.in. w rekrutacji i budowaniu wizerunku pracodawcy.

Z naszych produktów i usług aktywnie korzysta 40 tysięcy firm. Zatrudniamy obecnie ponad 570 osób w Polsce i jesteśmy wyjątkowym miejscem pracy – już 9 razy otrzymaliśmy tytuł Najlepszego Pracodawcy.

NASZE SPÓŁKI

Pracuj.pl

dostarcza użytkownikom najlepiej dopasowane do nich oferty pracy, a firmom aplikacje najlepiej dopasowanych do nich kandydatów. Wykorzystujemy zaawansowane narzędzia business intelligence oraz big data.  Oprócz ofert pracy, oferujemy naszym użytkownikom między innymi testy kompetencji, indywidualne raporty zarobków oraz porady na temat rozwoju kariery. W ofercie Pracuj.pl znajdują się także kompleksowe rozwiązania wspomagające kształtowanie wizerunku firmy jako miejsca pracy.

eRecruiter 

to wiodący na polskim rynku system, który umożliwia sprawne zarządzanie rekrutacjami oraz bazą kandydatów w firmie. Wspiera zarówno selekcję aplikacji, jak i publikację ogłoszeń czy komunikację z kandydatami. eRecruiter usprawnia proces rekrutacji, skraca czas jego trwania i obniża jego koszty.

Obecnie zatrudniamy ponad 50 osób i wciąż się rozwijamy.

Robota.ua

jest liderem na ukraińskim rynku serwisów rekrutacyjnych - co miesiąc odwiedzają go nawet 2 miliony internautów. Swoim użytkownikom oferuje dostęp do kilkudziesięciu tysięcy aktualnych ofert pracy, a pracodawcy mogą skorzystać z szerokiej bazy CV. W serwisie znajduje się również dział poradnikowy dla kandydatów, zawierający informacje na temat etapów rekrutacji, rozwoju zawodowego i budowania ścieżki kariery.

Poznaj nas

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (43)