Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

GRUPA POLSAT PLUS

Konstruktorska 4
02-673 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 426 10 00

www.plus.pl/news/kariera

NIP: 5271037727

Polkomtel czyli Plus

Polkomtel Sp. z o.o. to wiodący operator telekomunikacyjny w Polsce, świadczący od 1996 r. usługi pod marką Plus. Jest liderem technologii 5G i LTE korzystającym z najnowocześniejszych rozwiązań telekomunikacyjnych w rozwijaniu usług dla swoich klientów. Jest częścią GRUPY POLSAT PLUS, największej grupy medialno-telekomunikacyjnej w Polsce posiadającej kilkanaście mln klientów kontraktowych i dostarczającej swoim klientom ponad 16,2 mln usług telefonii komórkowej, płatnej telewizji i dostępu do Internetu.

Nasza działalność

Plus, jako pierwszy operator w Polsce, wspólnie z Cyfrowym Polsatem wprowadził komercyjne usługi dostępu do Internetu w technologii LTE, oferując prędkość 150 Mb/s. W ostatnim czasie uruchomił pierwszą komercyjną szybką sieć 5G na częstotliwości 2600 MHz, pozwalającą na przesyłanie danych z szybkością do 600 Mb/s. W zasięgu LTE jest 99% mieszkańców Polski, a sieć 5G w Plusie obejmuje zasięgiem już niemal milion osób. Dzięki wprowadzonym rozwiązaniom oraz technologiom takim jak HSPA/ HSPA+, CDMA czy też starszym 2G i 3G prawie 100% ludności Polski posiada dostęp do Internetu, nie tylko w największych miastach, ale także na obszarach mniej zurbanizowanych. Obecnie Plus koncentruje się głównie na upowszechnianiu mobilnego dostępu do internetu, w tym najnowocześniejszej technologii 5G, której jest liderem.

Pozostałe projekty

Polkomtel wspiera również ważne projekty związane z bezpieczeństwem, sportem i edukacją. We współpracy z Górskim Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym (GOPR), Tatrzańskim Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym (TOPR) i Wodnym Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym (WOPR) stworzono Zintegrowany System Bezpieczeństwa, którego istotnymi elementami są numery ratunkowe nad wodą 601 100 100 i w górach 601 100 300. Jako wieloletni generalny sponsor polskiej siatkówki, dbający zarówno o poziom wyszkolenia zawodników, jak i o perfekcyjną organizację rozgrywek, Plus przyczynił się do ogromnej popularyzacji tej dyscypliny sportu w Polsce.

NAGRODY

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy laureatami licznych nagród i wyróżnień, m.in. Solidny Pracodawca, TopEmployers, Universum Top100 Ideal Employer Students Survey.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (42)