Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Grupa PKF Consult

Siedziba w Warszawie
ul. Orzycka 6, lok. 1B
02-695 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 560 76 50
[email protected]

www.pkfpolska.pl/kariera-201

O Grupie PKF:

PKF to jedna z największych firm audytorsko-konsultingowych w kraju i jedna z wiodących sieci audytorów i konsultantów na świecie. Nasze zespoły eksperckie: audytorów, doradców podatkowych, analityków finansowych i certyfikowanych księgowych funkcjonują w lokalnych biurach w całej Polsce.

Naszą misją jest dostarczenie rzetelnej, profesjonalnej informacji pozwalającej na obniżenie ryzyka gospodarczego i finansowego naszych klientów.

Pomagamy Klientom rozwiązywać ich problemy biznesowe. Celem PKF jest kompleksowe wspomaganie wdrażania skutecznych strategii biznesowych, wzmacnianie konkurencyjności, innowacyjności i wiarygodności przedsiębiorstw. Pokazujemy jak usprawnić działalność według najlepszych światowych wzorców, a także jak dostosować ją do wymogów prawnych aby uzyskać przewagę konkurencyjną.

Wyznacznikiem naszej pracy są kompetencje, etyka i wysoka jakość.

Pracownicy firmy są filarem sukcesu. Cenimy zaangażowanie i rozwój naszych Pracowników. Oferujemy szansę podnoszenia kwalifikacji i rozwoju umiejętności poprzez programy permanentnego szkolenia zespołu. Dbamy aby atmosfera sprzyjała rozwojowi, a nasi pracownicy mogli efektywnie realizować swoją ścieżkę kariery.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (21)