Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Grupa Pekabex

Szarych Szeregów 27
60-462 Poznań
wielkopolskie, Polska

NIP: 1181867185

POZNAJ NAS

Pekabex jest największym polskim producentem elementów prefabrykowanych oraz firmą budowlaną. Ponad 2.000 naszych specjalistów zajmuje się projektowaniem, produkcją, logistyką, montażem oraz kompleksowym wykonawstwem obiektów. W 5 oddziałach strategicznie zlokalizowanych na terenie kraju, w: Poznaniu, Bielsku-Białej, Gdańsku oraz Mszczonowie k. Warszawy, produkujemy elementy wykorzystywane w budownictwie wielkokubaturowym (np. hale produkcyjne, magazyny, biura, obiekty handlowe, dworce, parkingi), mieszkaniowym, inżynieryjnym (np. mosty, tunele), a także na potrzeby projektów nietypowych.

Naszą ambicją jest realizacja coraz śmielszych wyzwań budowlanych. Budowanie obiektów, które często są nowatorskimi przedsięwzięciami projektowymi, kształtującymi architektoniczny krajobraz, jest dla nas nie tylko wyzwaniem, ale także przygodą. Do pracy inspiruje nas wszystko to, co pozostaje do zbudowania dla społeczeństwa, ponieważ jesteśmy świadomi, że również my sami jesteśmy jego częścią. Na każdym etapie działania uwzględniamy oczekiwania, bezpieczeństwo i wygodę tych, którzy są ostatecznymi użytkownikami naszych realizacji. Projektujemy, produkujemy, budujemy z myślą o ludziach i dla ludzi.

Stale poszerzamy grono naszych pracowników, zatrudniając w Firmie wysokiej klasy specjalistów, a także ludzi młodych, kreatywnych, z ambicjami, którzy nie boją się wyzwań. Nasi pracownicy mają możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz firmy, dzięki zaplanowanym ścieżkom kariery, które pozwalają nie tylko na rozwój i awanse w poszczególnych działach, ale także dają szansę na zmianę działu i nabycie zupełnie nowych umiejętności.

WSPIERAMY PASJE

Pekabex to nie tylko praca - nasi Pracownicy lubią także wspólnie organizować czas wolny. Wśród działań integracyjnych można znaleźć grupy biegaczy, którzy reprezentują firmę w zawodach charytatywnych, a nawet w półmaratonach, fanów sportów motorowych, a także grupę morsów.

Jako pracodawca zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest równowaga między życiem zawodowym a prywatnym, dlatego staramy się wspierać naszych Pracowników w realizacji ich pasji – finansujemy udziały w wydarzeniach sportowych, pomagamy w organizacji oddolnych inicjatyw, takich jak „Planszówki w Pekabeksie”, czy drużyna koszykówki składająca się z naszych Pracowników. Ponadto organizujemy liczne wyjazdy i integracje – wspólne grzybobranie jesienią, Slalom Gigant zimą, czy Piknik Budowlańca w okresie letnim – to tylko niektóre z wydarzeń skierowanych do naszych Pracowników.

Dołącz do nas i przekonaj się sam, jak fajnie być częścią #TeamPkx!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (64)