Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

GRUPA NEUCA

Forteczna 35-37
87-100 Toruń
kujawsko-pomorskie, Polska
Telefon: +48 56 669 40 00

kariera.neuca.pl

NIP: 9562263577

KULISY Z ŻYCIA FIRMY

#TakPracujemy

Grupa NEUCA to ponad sto lokalizacji w całej Polsce i Europie, ale to w Toruniu pracuje nas zdecydowanie najwięcej i to tutaj mamy swoje #CentrumDowodzenia. Zapraszamy Cię do środka!

Pracownicy Grupy NEUCA

Różnorodność zawodową w NEUCA najlepiej widać po naszych ogłoszeniach rekrutacyjnych. W Grupie NEUCA odnajdą się specjaliści z wielu branż. Pracując w tej samej firmie zajmujemy się skrajnie różnymi rzeczami. Łączy nas jeden cel: Zapewnienie pacjentom dostępu do leczenia!🩺To myśl, którą każdy z nas ma zawsze z tyłu głowy. Podczas przedłużającego się spotkania, kolejnego wertowania excela, pisania kodu, konsultacji lekarskiej czy transportu do apteki. Myśl, że to wszystko ma sens, bo na końcu jest pacjent. W tym nasi najbliżsi, znajomi i my sami!

Wspieramy aktywność sportową i łączymy ją z działalnością charytatywną.

W ramach NEUCA Aktywni Zdrowie każdą aktywność fizyczną naszych pracowników wyceniamy na konkretne pieniądze, którymi nasza Fundacja NEUCA dla zdrowia wesprze kolejnych potrzebujących. Co roku organizujemy też w Toruniu „Charytatywny marsz NEUCA dla zdrowia” czyli walkathon. Jako odpowiedzialny organizator, podczas pandemii, zmieniliśmy formułę wydarzenia. Przenieśliśmy się do internetu, a charytatywnym celem była pomoc mieszkańcom i personelowi Domów Pomocy Społecznej.