Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

GRUPA NEUCA

Forteczna 35-37
87-100 Toruń
kujawsko-pomorskie, Polska
Telefon: +48 56 669 40 00

kariera.neuca.pl

NIP: 9562263577

Zdrowie. Słowo klucz!

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm medycznych rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. 

Grupa NEUCA jest największym dystrybutorem farmaceutyków w Polsce, liczącym się producentem, posiada największą liczbę ośrodków badań klinicznych, rozwija sieć przychodni, jest promotorem licznych startupów i innowacyjnych rozwiązań medycznych. 

Daje to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań, zmieniających jakość życia pacjentów.

Uczestniczymy w rozwoju rynku ochrony zdrowia

Przychodnie Lekarskie Świat Zdrowia.

Przychodnie Świat Zdrowia to najszybciej rozwijająca się sieć przychodni lekarskich w Polsce. Naszą misją jest ułatwienie pacjentom dostępu do nowoczesnej opieki zdrowotnej, lekarzy POZ i specjalistów.

Oferujemy wysokiej jakości standard obsługi pacjenta oraz szeroki dostęp do informacji i wiedzy z zakresu ochrony i profilaktyki zdrowotnej.

Badania kliniczne.

Rynek badań klinicznych jest bardzo perspektywiczny, a NEUCA stale wzmacnia swoje kompetencje w tym segmencie. Nasze działania koncentrują się na dwóch obszarach: SMO (site management organisation, tzn. zarządzanie ośrodkami badawczymi) oraz CRO (contract research organisation, tzn. wykonywanie badań klinicznych leków na zlecenie).

Pratia to największa w Europie sieć ośrodków badań klinicznych, której profesjonalne placówki medyczne są zlokalizowane w Polsce, Hiszpanii, Niemczech i Ukrainie. Przeprowadziliśmy ok. 700 badań, do których zrekrutowaliśmy 13 tys. pacjentów. Przeprowadzamy badania obserwacyjne i sprawdzamy skuteczność terapii w niemal wszystkich dziedzinach medycyny, m.in. w chirurgii naczyniowej, dermatologii, diabetologii, gastrologii, ginekologii, onkologii.

Clinscience to połączenie możliwości, jakie dają kompetencje dwóch doświadczonych na rynku firm badawczych: BioScience i ClinMed Pharma. Zapewniamy kompleksową obsługę badań klinicznych faz I-IV nad nowymi lekami i wyrobami medycznymi. Pomagamy naszym partnerom: firmom farmaceutycznym i biotechnologicznym, instytucjom naukowym i badawczym oraz przedsiębiorstwom typu start-up, współpracując nad rozwojem nowych cząsteczek i innowacyjnych produktów. 

Telemedycyna.

Naszym pacjentom oferujemy nowoczesne rozwiązania telemedyczne z zakresu opieki diabetologicznej, kardiologicznej oraz zdalnych konsultacji telemedycznych. Uczestniczymy w cyfrowej transformacji opieki zdrowotnej.

E-commerce.

Posiadamy szereg rozwiązań e-commerce, umożliwiających pacjentom zamawianie leków, suplementów diety i sprzętu medycznego, a także skorzystanie z konsultacji i dostępu do fachowej wiedzy medycznej.

Od wielu lat jesteśmy liderem na rynku dystrybucji farmaceutyków

W ramach Grupy NEUCA posiadamy wyspecjalizowaną w obsłudze branży farmaceutycznej spółkę Farmada Transport, która oferuje usługi transportu krajowego i zagranicznego. Zapewniamy wysoką jakość serwisu zgodną z zasadami Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej, elastyczność wynikającą z indywidualnych potrzeb klienta oraz efektywność.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na wymagającym rynku, jakim jest rynek ochrony zdrowia, wypracowaliśmy sprawny i szybki łańcuch dostaw, który umożliwia nam realizację dostaw w ciągu kilku godzin. W naszych magazynach testujemy nowe rozwiązania, takie jak drony i wózki autonomiczne. Konsekwentnie dążymy do rozwoju, aby działać jeszcze sprawniej i wspierać powrót pacjentów do zdrowia.

Inwestujemy w nowe technologie

Naszymi głównymi językami programowania są: .NET, Java, ABAP i PHP. Tworzymy oprogramowania korzystając z najlepszych praktyk związanych z procesem Continous Integration i korzystamy z narzędzi wspierających automatyzację tego procesu, takich jak GitLab, TeamCity, OctopusDeploy, SonarQube. Inwestujemy w nowe technologie – prowadzimy szereg wdrożeń i projektów informatycznych zarówno w obszarze systemów klasy ERP, CRM i zarządzania danymi (BI) oraz integracji (SOA, ESB).

Ostatnie wpisy dla GRUPA NEUCA

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (42)