Dane kontaktowe

GRUPA NEUCA

Szosa Bydgoska 58
87-100 Toruń
kujawsko-pomorskie, Polska
Telefon: +48 56 669 40 00

www.neuca.pl

NIP: 9562263577

Jesteśmy polską firmą z 25-letnią historią, aktywną w wielu obszarach krajowego rynku ochrony zdrowia. Dynamiczny rozwój na styku dziedzin farmaceutyczno-medycznych daje wyjątkowe możliwości firmie i pracownikom. Jesteśmy liderem w hurtowej dystrybucji farmaceutyków, która jest naszą najważniejszą działalnością. Równolegle rozwijamy synergiczne biznesy. Mamy pozycję eksperta w wielu ściśle współpracujących w ramach rynku zdrowia segmentach.  Grupa NEUCA jest firmą innowacyjną – prowadzimy liczne projekty startupowe i wprowadzamy na rynek zdrowia nowe rozwiązania. Wszystkie nasze działania realizowane w ramach strategii są podporządkowane wsparciu rozwoju niezależnych aptek. Od 2004 r. NEUCA notowana jest na GPW w Warszawie

MARKETING I SPRZEDAŻ

Zespoły marketingu w NEUCA pozyskują, kształtują i komunikują ofertę (podstawową i promocyjną) oraz tworzą narzędzia, które wspierają niezależne apteki w działalności i budowaniu przewagi konkurencyjnej.

Nasze siły sprzedaży to nie tylko reprezentanci handlowi, czyli zespoły mobilne, ale także telemarketing i sprzedaż szpitalna. Naszym priorytetem jest obsługa klienta na najwyższym poziomie, podnoszenie jego satysfakcji oraz osiągnięcie poziomu lidera rynkowego.

By struktury mobilne czy też stacjonarne mogły realizować swoje zadania, zespół wsparcia sprzedaży dostarcza raporty i analizy, a także koordynuje wdrożenie oferty biznesowej.

SERWIS LOGISTYCZNY

Logistyka

Głównym zadaniem działów funkcjonujących w tym sektorze jest kształtowanie organizacji magazynów, nadzór nad ich sprawnością logistyczną i ekonomiczną oraz nad procesami przyjmowania, przechowywania i wydawania towarów. Logistyka w NEUCA to także zarządzanie zapasami aptek oraz Biuro Farmacji i Zarządzania Jakością.

Transport

Zespoły w ramach Farmady Transport wdrażają, przygotowują i monitorują rozwiązania transportowe, zapewniają ciągłość i terminowość wykonywanych usług. Zarządzają również flotą samochodową Grupy NEUCA.

USŁUGI DLA PACJENTA

NEUCA przewiduje, że przyszłość aptek to nie tylko sprzedaż leków. Pracujemy nad tym, by były tam dostępne usługi telemedyczne, oferta badań klinicznych i szereg innych. Wszystkie nasze nowe działania stanowią wsparcie dla podstawowej działalności, jaką jest hurtowa dystrybucja farmaceutyków. Wraz z niezależnymi aptekami stajemy się ważnym uczestnikiem szeroko rozumianego rynku zdrowia.

Przychodnie medyczne

Przychodnie Świat Zdrowia to najszybciej rozwijająca się sieć przychodni lekarskich w Polsce. Naszą misją jest ułatwienie pacjentom dostępu do nowoczesnej opieki zdrowotnej, lekarzy POZ i specjalistów. Oferujemy wysokiej jakości standard obsługi pacjenta oraz szeroki dostęp do informacji i wiedzy z zakresu ochrony i profilaktyki zdrowotnej.

Aktualnie do sieci Przychodni Lekarskich Świat Zdrowia należy 69 placówek w 7 województwach, w których przyjmujemy 155 tys. pacjentów POZ. Miesięcznie udzielamy blisko 100 tys. porad lekarskich. Świadczymy również usługi dla 58 tys. pracowników w zakresie medycyny pracy.

Badania kliniczne

W Departamencie Badań Klinicznych prowadzimy ok. 130 projektów, posiadamy 8 własnych ośrodków i zatrudniamy ponad 130 pracowników. Badania kliniczne realizujemy w ramach:

• SMO (Site Management Organization), czyli sieć ośrodków badań klinicznych (spółka Pratia)

• CRO (Clinical Reasearch Organization), czyli obszar związany z przygotowaniem i zarządzaniem projektami badań klinicznych na zlecenie firm farmaceutycznych (spółka Bioscience)

Telemedycyna

Spółka Diabdis skupia się na projektach telemedycznych z zakresu diabetologii. Automatyzujemy i usprawniamy dostęp diabetyków do wyspecjalizowanej opieki medycznej. O naszym produkcie dowiesz się więcej wchodząc na nasza stronę- https://diabdis.com/.

Usługi informatyczne

W pionie IT Grupy NEUCA zajmiemy się tworzeniem rozwiązań e-commercowych umożliwiających pacjentom zamawianie leków, suplementów diety i sprzętu medycznego, a także korzystanie z konsultacji i dostępu do fachowej wiedzy medycznej.

Na co dzień udzielamy wsparcia informatycznego dla przychodni w 70 lokalizacjach oraz dla pracowników i współpracowników wszystkich spółek należących do Grupy NEUCA na terenie całej Polski.

Realizujemy, wspieramy i rozwijamy kluczowe projekty biznesowe w obszarach eksploatacji, rozwoju czy koordynacji.

Naszymi głównymi językami programowania są: .NET, Java, ABAP i PHP. Tworzymy oprogramowania korzystając z najlepszych praktyk związanych z procesem Continous Integration i korzystamy z narzędzi wspierających automatyzację tego procesu, takich jak GitLab, TeamCity, OctopusDeploy, SonarQube. Inwestujemy w nowe technologie – prowadzimy szereg wdrożeń i projektów informatycznych zarówno w obszarze systemów klasy ERP, CRM i zarządzania danymi (BI) oraz integracji (SOA, ESB).

E-commerce

Apteline.pl to platforma do rezerwacji leków, suplementów diety i sprzętu medycznego. W ofercie posiada ponad 14 000 produktów, poradę farmaceutyczną online oraz bazę wiedzy na temat zdrowia.

Ortopedio.pl to platforma sprzedażowa zajmująca się dystrybucją sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego (także w ramach NFZ). Istnieje na rynku 5 lat i posiada w swojej ofercie ponad 1600 produktów.

Ostatnie wpisy dla GRUPA NEUCA

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (13)