Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Grupa NCBR

Nowogrodzka 47A
00-695 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 39 07 170
[email protected]

www.gov.pl/web/ncbr/kariera

NIP: 7010073777

#ZostańWDomu

Praca zdalna nie jest dla nas niczym nowym, dlatego przeniesienie się w tryb online nie było dla organizacji szokiem. Obecnie większość naszych działów pracuje w modelu hybrydowym, co oznacza, że głównie realizujemy zadania z domów. Każdy zespół deleguje jedynie dyżurujących na miejscu, tak abyśmy mogli zapewnić ciągłość naszych działań.

Nowi pracownicy

Wszystkie procesy rekrutacyjne prowadzimy zdalnie. Spotkania z zespołem HR i z przyszłym menedżerem odbędziesz poprzez Microsoft Teams.

Dwa razy w miesiącu prowadzimy szkolenia onboardingowe w systemie hybrydowym. Oznacza to, że w biurze pojawisz się, żeby podpisać umowę i odebrać przygotowane dla Ciebie narzędzia pracy. Dbamy o to, żebyś już pierwszego dnia mógł spotkać swojego przełożonego, porozmawiać o wdrożeniu i o tym jak będą wyglądały pierwsze tygodnie Twojej pracy. Następnie przy zachowaniu dystansu społecznego wraz z innymi nowymi pracownikami połączysz się online ze szkoleniowcami, którzy wprowadzają Cię w najważniejsze aspekty pracy w firmie. W zależności od ustaleń z przełożonym kolejne dni wdrożenia mogą odbywać się już w pełni zdalnie lub częściowo w biurze.

Spotkania i szkolenia

Wszystkie spotkania zespołowe i szkolenia rozwojowe odbywają się w 100% zdalnie. W NCBR stawiamy na dzielenie się wiedzą, dlatego często szkolenia prowadzące są przez pracowników różnych działów.

Szkolenia zewnętrzne także przeprowadzamy w sieci. Dzięki temu nie tracisz czasu na dojazdy i możesz zapewnić sobie i swoim bliskim maksymalne bezpieczeństwo.

Panele eksperckie, które służą ocenie składanych do nas wniosków, obywają się zdalnie. Wnioskodawcy chwalą sobie korzyści płynące z takiego systemu. Wszelkie szkolenia merytoryczne oraz konferencje, które organizujemy dla osób zainteresowanych naszą ofertą, od razu na początku lockdownu przenieśliśmy do sieci.

Walka z COVID-19

Uruchomiliśmy szereg inicjatyw, które mają pobudzać rynek do poszukiwania rozwiązań pomagających w walce z pandemią lub wspierających społeczeństwo w łatwiejszym funkcjonowaniu w nowej normalności.

Więcej: https://www.gov.pl/web/ncbr/dzialania-ncbr-zwiazane-ze-stanem-epidemii