Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Grupa NCBR

Nowogrodzka 47A
00-695 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 39 07 170
[email protected]

www.gov.pl/web/ncbr/kariera

NIP: 7010073777

Proces rekrutacji

Ciągle się rozwijamy, uczymy i zmieniamy dlatego cały czas uzupełniamy nasze zespoły o kompetencje, których brakuje w organizacji. W naszej ofercie znajdziesz różne poziomy i specjalizacje stanowisk. Procesy rekrutacyjne dostosowujemy do specyfiki obszaru, w którym poszukujemy pracownika. Często wystarczy nam rozmowa i wymiana doświadczeń, żeby wiedzieć, czy do siebie pasujemy. Czasami prosimy naszych kandydatów o rozwiązanie dodatkowego zadania, czy przygotowanie prezentacji.  

ETAP 1

Aplikuj

Jeśli zauważyłeś/aś rekrutację, która zwróciła Twoja uwagę, nie wahaj się, tylko kliknij APLIKUJ. Na początek zostaniesz poproszony o wypełnienie krótkiego formularza, który pozwoli nam sprawdzić, czy spełniasz kryteria formalne dla wybranego stanowiska. W przypadku rekrutacji do NCBR, po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń, do ogłoszenia na stronie BIP dołączymy listę osób spełniających kryteria formalne (lista zawiera imię i nazwisko kandydata oraz miejscowość jego zamieszkania). Wiąże się to z zapisami w Ustawie, która reguluje nasze funkcjonowanie. Każdy proces rekrutacyjny ma swojego indywidualnego opiekuna, do którego możesz się zwrócić w przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości odnośnie właściwego stanowiska czy samej rekrutacji (dane rekrutera dostępne są na dole każdego ogłoszenia na naszej stronie kariera).

ETAP 2

Porozmawiaj z nami

Jeśli Twoja aplikacja wpisuje się w kryteria ogłoszenia, a oczekiwania finansowe nie odbiegają znacznie od naszych możliwości, zadzwonimy, żeby umówić spotkanie. W przypadku niektórych rekrutacji już podczas rozmowy telefonicznej możemy zadać kilka pytań dotyczących dotychczasowego doświadczenia czy oczekiwań wobec przyszłego pracodawcy.

Na pierwszym spotkaniu poznasz swojego przyszłego przełożonego, a w niektórych procesach również kolegę/koleżankę z zespołu. Podczas spotkania będziemy chcieli lepiej Cię poznać, chętnie posłuchamy o Twoim doświadczeniu i dotychczasowych sukcesach. Opowiemy Ci też więcej o Grupie NCBR, naszych wartościach, zespole i Twoich przyszłych zadaniach. Poinformujemy Cię również o dalszym przebiegu rekrutacji.

ETAP 3

Damy znać

Bez względu na wynik procesu rekrutacyjnego, otrzymasz od nas informację zwrotną. Kandydatom, którzy z sukcesem przeszli cały proces rekrutacji, przedstawimy ofertę pracy.

ETAP 4

Witamy w NCBR

Gratulujemy i cieszymy się, że wkrótce do nas dołączysz. Nie obawiaj się pierwszych dni – zadbamy o Ciebie! Witaj w Grupie NCBR :)