Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Grupa NCBR

Nowogrodzka 47A
00-695 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 39 07 170
[email protected]

www.gov.pl/web/ncbr/kariera

NIP: 7010073777

Pracuj w  największym centrum innowacji finansującym rozwój prac badawczo-rozwojowych w Europie Centralnej! Nie przypadkowo nasze motto brzmi: „Przyszłość dzieje się u nas”. Jako Grupa NCBR opracowujemy, uruchamiamy i realizujemy różnorodne programy, w ramach których przedsiębiorcy, startupy i naukowcy uzyskują dofinansowanie na rozwój swoich innowacyjnych pomysłów. Innowacje, które powstają w ramach dofinansowanych przez nas projektów, mają wpływ na rzeczywistość każdego z nas. Dysponujemy ponad 4 miliardami złotych rocznie, a nasz zespół liczy około 800 osób. Pracujemy w ramach Grupy składającej się z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz NCBR+.

Obszary pracy

 

Trzon naszego zespołu stanowią pracownicy, którzy realizują zadania przy uruchamianiu lub realizacji konkursów w ramach naszych programów.
Konkursy te obsługujemy od naboru wniosków i ich oceny, poprzez zawieranie umów, aż po nadzór nad realizacją projektów i kontrolę nad nimi. Dlatego przestrzeń do rozwoju zawodowego znajdzie u nas każdy, kto chce się realizować w ramach specjalizacji innowacyjnych projektów badawczych i przedsięwzięć finansowanych ze środków publicznych (środki krajowe lub z Funduszy Europejskich).

Ekscytująca jest także praca w obszarze programów i projektów, które wiążą się ze strategicznym planowaniem naszej działalności, koordynacją oraz opieką merytoryczną nad realizowanymi przez nas inicjatywami, oraz rozwojem innowacyjnych metod zarządzania programami

W tym roku rozwijamy i wzmacniamy nasz zespół specjalistów IT. Wiążę się to z transformacją cyfrową, którą przechodzi nasza organizacja.

Pozostali pracownicy opiekują obszary wsparcia naszej organizacji takie jak HR, marketing i komunikacja, prawo czy administracja.

Nasze Wartości

 

Najważniejsza jest dla nas współpraca. Nie tylko między współpracownikami, ale także z beneficjentami naszych programów. To łączy się z kolei ze zorientowaniem na klienta. Nie mamy urzędniczego podejścia do beneficjentów jako „petentów”. Wiemy, że nie zda się to na nic w nowoczesnej organizacji przyszłości. Nie służy również budowaniu zaufania, które jest dla nas niezwykle istotne. Pozytywna postawa oraz profesjonalizm w działaniu są dla nas podstawą, to pomaga nam stawać się Centrum kreującym rozwój innowacji w Polsce.

 

Ostatnie wpisy dla Grupa NCBR

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (11)