Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Grupa Muszkieterów

św. Mikołaja 5
62-080 Swadzim
wielkopolskie, Polska

muszkieterowie.pl

NIP: 7780000892

Poznaj nas

#wGRUPIEsiła

Moglibyśmy tu wstawić laurkę, jacy wielcy i wspaniali jesteśmy (bo jesteśmy! 😊), ale uznaliśmy, że jeśli tu zajrzałaś/-eś, to znaczy że potrzebne Ci są najważniejsze informacje o nas, więc podajemy je w pigułce, bez zbędnych ozdobników. No to lecimy:

 • Znasz nas dzięki szyldom: Intermarche (supermarkety spożywcze) oraz Bricomarche (sklepy typu dom i ogród).
 • Jesteśmy siecią franczyzową, ale dość nietypową, ponieważ każdy nasz sklep jest prowadzony przez niezależnego przedsiębiorcę (my ich nazywamy Aderonami – bo adhérer to po francusku przystąpić, przyłączyć się).
 • My, jako pracownicy Grupy, jesteśmy po to by wspierać ich biznesy i wypracowywać oraz wdrażać dla nich jak najlepsze rozwiązania.
 • Mamy francuskie korzenie, ale mieścimy się również w Belgii i Portugalii (nie oznacza to, że musisz mówić w obcym języku, wszystko zależy od stanowiska na jakie aplikujesz).
 • W sumie na Grupę Muszkieterów w Polsce składa się 6 spółek centralnych oraz około 400 sklepów Intermarché i Bricomarché.
 • Każda spółka ma swoje cele i budżety, które pracują na wynik całej Grupy.
 • Co roku wypracowujemy wzrost dochodów, co jest dla Ciebie istotne w kontekście stabilności zatrudnienia, którą Ci gwarantujemy.
 • Każda spółka ma też swoją rolę i specjalizację.
 • Dlatego w naszych ogłoszeniach czasami znajdziesz zapis o poszukiwaniu osoby do pracy dla konkretnego szyldu (Intermarche lub Bricomarche), ale i spółki centralnej.
 • Nasza Centrala mieści się w Swadzimiu –biuro oraz magazyn. Nasz drugi magazyn mieści się w Mysłowicach i tam również czasami kogoś poszukujemy. Zdarzają się też rekrutacje na pracowników terenowych. Więc w sumie to gdzie mieszkasz, nie wyklucza podjęcia współpracy z nami.
 • W kontekście powyższego,  jeśli praca bezpośrednio dla Grupy Muszkieterów z przyczyn logistycznych jest dla Ciebie niemożliwa, sprawdź czy któryś ze sklepów Intermarche lub Bricomarche w Twojej okolicy, nie szuka pracowników. Pamiętając, że to niezależni przedsiębiorcy, ich ogłoszeń szukaj albo w sklepie, albo na naszej zakładce kariera.

#wGRUPIErów/żni

Kogo szukamy? Każdego 😊 Bo każdy człowiek jako jednostka jest dla nas ważny. Jego świeże spojrzenie, ale również doświadczenie, które zdobył, czy to w życiu zawodowym czy uczelnianym, może się przełożyć na rozwój całej Grupy. Mamy różne osobowości, zawody, zaintersowania i pomysły. Niekiedy jednostkowo możemy niewiele zdziałać, ale razem możemy dać Grupie niewiarygodną siłę napędową do funkcjonowania całego, złożonego przedsiębiorstwa! Dlatego różnorodoność to nasz atut.

#wGRUPIEłatwiej

Na przykład o awans. Brzmi dobrze, prawda? 😊 Niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz swoją zawodową podróż, czy jesteś w jej trakcie, dzięki różnorodności stanowisk, branż, spółek masz szansę u nas zaistnieć i sprawdzić się na najróżniejszych stanowiskach! Możesz awansować w ramach danego pionu. Możesz przechodzić w ramach spółek, działów i grup zawodowych dzięki rekrutacji wewnętrznej. Nawet jeśli przychodzisz na umowę na zastępstwo, nie powiedziane, że po tym czasie będziemy chcieli się z Tobą rozstać. 😉 A jeśli masz plan, aby docelowo być właścicielem własnego przedsiębiorstwa, mamy dla Ciebie szczegółowo rozpisany program wsparcia. Pracować w dużej firmie z widokiem na własnym biznes? Już bardziej nie można tego ułatwić  😊

#wGRUPIEskuteczniej

To nie jest tak, że pracując w danej spółce utożsamiasz się tylko z nią. Co to, to nie. Bo raz, że pracujesz na rzecz całej Grupy, to dodatkowo masz możliwość udziału w interdyscyplinarnych projektach. Poprzez projekty stricte biznesowe, Czy to poczynając od zespołu redakcyjnego w intranecie, do którego może przystąpić każdy, poprzez zespoły pracujące wspólnie nad projektami pro-pracowniczymi, aż po inicjatywy oddolne jak np.  akcje charytatywne na rzecz innych pracowników i ich rodzin.

#wGRUPIEraźniej

Odświeżyliśmy naszą strategię employer brandingową. Aby to zrobić przeprowadziliśmy szereg badań wśród naszych pracowników. I wiesz co wyszło? Każdy, ale to ABSOLUTNIE KAŻDY podkreślał, że naszym bezspornym atutem jest atmosfera pracy. Życzliwość, chęć wymiany doświadczeń, wspólne wyjścia (jak my za tym chwilowo tęsknimy!!!). Pracujemy tu, bo lubimy tu być. Dojeżdżamy nawet po 50 km w jedną stronę, bo uważamy, że warto. To chyba mówi samo za siebie prawda?

A jeśli zastanawiasz się dlaczego piszemy tu do Ciebie per „Ty”, to wiedz, że to element naszej kultury firmowej. Bo tak się do siebie zwracamy. Nie ma Pana Dyrektora tylko jest Rafał. Nie ma Pani Kierownik tylko jest Agnieszka. Nie ma Kandydata czy Kandydatki. Jesteś TY 😊

#wGRUPIEbezpieczniej

Nie chcemy być Twoim przystankiem w karierze. Chcemy byś został/a z nami na dłużej. Dlatego nie oferujemy „śmieciówek”. Nie liczy się dla nas tylko tu i teraz. Wiemy, że to na jakiej podstawie pracujesz dziś, zaprocentuje na Twoje jutro – na Twoją emeryturę. I obyś przeszedł/przeszła na nią od nas 😉

#wGRUPIEodważniej

Jeśli powiesz nam, że czegoś nie da się zrobić, to uwierz, że będzie to dla nas przyczynek, by udowodnić, że jednak się da. No dobrze, nie wszystko, bo np. pandemii nie udało nam się powstrzymać 😉 Ale przyspieszyć ekspansję w tym okresie Bricomatów (specjalne boksy do bezobsługowego odbioru zamówień ze sklepów budowlanych) czy Drivów (miejsca odbioru zakupów spożywczych zamówionych on-line) już tak. Nie kopiujemy innych. Sami tworzymy trendy 😊 Ba, tworzymy przedsiębiorców!  Na czele niektórych naszych spółek stoją nasi byli pracownicy, którzy rozpoczynali swoją karierę u nas na „zwykłych” stanowiskach a skończyli… niezwykle, 😊 bo jako właściciele sklepów a ostatecznie i zarządcy naszych spółek. Odważna, ale i kusząca wizja, prawda?

Wartości

Czy wiesz, że dzięki # w tytułach poznałeś/aś nasze wartości? 😊 Jeśli są Ci bliskie przejdź do zakładki z naszymi ofertami pracy. Nawet gdy teraz nie znajdziesz oferty dla siebie, zaglądaj tu regularnie. Nie zwalniamy tempa, nawet w czasie pandemii i cały czas zatrudniamy. Śledź nas, bo siła jest w ludziach. Ludzie są siłą. Bo #wGRUPIEsiła! W Grupie Muszkieterów.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (31)