Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Grupa Mostostal Zabrze

ul. S. Dubois 16
44-100 Gliwice
śląskie, Polska
Telefon: +48 32 37 34 444
[email protected]

kariera.mz.pl

NIP: 6480001823

Programy Stażowe

Programy stażowe są dedykowane dla maturzystów oraz absolwentów studiów pierwszego stopnia. Oferujemy około 15 miesięczny staż w oparciu o umowę o pracę w strukturach Grupy Mostostal Zabrze z gwarancją dalszej współpracy po jego zakończeniu w preferowanym dziale. Stażyści jako pełnoprawni pracownicy mają również dostęp do wszystkich benefitów jakie oferujemy. Stażystom finansujemy studia w trybie zaocznym na polskich uczelniach.

Najnowsze oferty dla Stażystów znajdziesz na: https://kariera.mz.pl/oferty-pracy/

Staże realizujemy w pionach:

  • Finansowym
  • Technicznym
  • Inżynierów budowy
  • Asystentów Projektanta

Staż Pion Techniczny oraz Inżynierów Budowy

Staż w pionie technicznym Grupy obejmuje nabywanie kompetencji w komórkach organizacyjnych: ofertowanie, planowanie i raportowanie, przygotowane produkcji, WKSiR, realizacja projektów. Staż ten jest realizowany w Spółce Mostostal Zabrze Realizacje Przemysłowe S.A.

Staż w pionie inżynierów budowy jest realizowany w Spółce Mostostal Zabrze Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. Jest on dedykowany absolwentom studiów o kierunku budownictwo. Staże odbywają się na budowach. Naszym stażystom pomagamy w zdobyciu uprawnień budowlanych.

Staż Pion Finansowy

Staż w pionie finansowym Grupy obejmuje nabywanie kompetencji w komórkach organizacyjnych: controlling, księgowość, relacje inwestorskie, finanse, rozliczenia kontraktów.

Staż Pion Asystentów Projektanta

Staż w pionie Asystentów Projektanta odbywa się w Spółce Mostostal Zabrze Biprohut. Dedykowany jest dla absolwentów kierunków energetycznych, mechanicznych, inżynieria środowiskowej oraz budowlanych.