Dane kontaktowe

Grupa MAC S.A.

Witosa 76
25-561 Kielce
świętokrzyskie, Polska
[email protected]

www.mac.pl

NIP: 6570082245

Poznaj nas

Grupa MAC S.A. (www.mac.pl) należy do czołówki wydawców edukacyjnych w Polsce. Wydawnictwo zostało założone w 1989 roku w Kielcach i do dzisiaj pozostało firmą ze stuprocentowym polskim kapitałem. Grupa MAC to około 300 współpracowników, którzy wspierają nauczycieli i uczniów w codziennej edukacji.

Prawie 30-letnie doświadczenie wykorzystujemy przygotowując kompleksową ofertę dla żłobków, przedszkoli i szkół.

Obecnie to nie tylko podręczniki, ćwiczenia, materiały edukacyjne, materiały metodyczne (marka MAC Edukacja), ale także pomoce dydaktyczne i zabawki (marka MAC Dydaktyka) oraz sprzęt multimedialny i oprogramowanie dla oświaty (marka MAC Technologie).

Nasze publikacje dostępne są zarówno w tradycyjnych księgarniach w całym kraju, jak i poprzez własną księgarnię internetową – www.ksiegarnia-edukacyjna.pl.

Stworzyliśmy platformę e-konferencji, aby w przystępny sposób umożliwić nauczycielom poszerzanie własnych kompetencji i rozwój zawodowy. Wspólnie z zapraszanymi ekspertami podejmujemy ważne tematy wychowawczo-dydaktyczne.

Grupa MAC S.A. wdraża nowoczesne technologie do edukacji, czego przykładem jest między innymi promowanie i wspieranie idei programowania w polskich szkołach.

Mówi się że ludzie tworzą firmę. Tylko… po co o tym mówić, skoro można wszystko pokazać?

Ostatnie wpisy dla Grupa MAC S.A.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (9)