Dane kontaktowe

LUX MED Sp. z o.o.

Postępu 21C
02-676 Warszawa
mazowieckie, Polska

Poznaj nas

Jesteśmy liderem prywatnej opieki zdrowotnej w Polsce. Już od 25 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów, zapewniając im diagnostykę, opiekę ambulatoryjną, długoterminową oraz hospitalizację. Oferujemy także ubezpieczenia, usługi w ramach NFZ, Plany Opieki Medycznej dla Klientów Korporacyjnych i Indywidualnych i pojedyncze świadczenia.

W trosce o naszych Pacjentów stale się rozwijamy, otwieramy kolejne Centra Medyczne oraz szpitale i wdrażamy liczne udogodnienia obsługowe m.in. internetowy Portal Pacjenta, dzięki któremu można np. sprawnie rezerwować wizyty, odbierać wyniki badań oraz korzystać z czatów ze specjalistami.

Należymy do Bupa

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy świadczącej usługi medyczne i ubezpieczeniowe na całym świecie, obsługującej ponad 30 mln Klientów i zatrudniającej blisko 90 tysięcy osób w 190 krajach.

Grupa LUX MED to

  • blisko 200 placówek własnych i ponad 2 500 placówek partnerskich
  • 14 000 wszystkich Pracowników
  • ponad 6 000 lekarzy oraz 2 200 pielęgniarek i położnych
  • ponad 1 800 000 Pacjentów, którzy nam zaufali

Nasze marki

Od połowy 2012 r. działalność w zakresie opieki ambulatoryjnej prowadzimy pod dwiema głównymi markami: LUX MED oraz Medycyna Rodzinna. W ramach Grupy LUX MED działają także: LUX MED Diagnostyka, Carolina Medical Center, Magodent, Endoterapia, Tabita, i MegaMed.

Endoterapia świadczy wysokospecjalistyczne usługi endoskopowe, a MegaMed opiekę ambulatoryjną i chirurgię jednego dnia. Tabita to ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny dla osób starszych, samotnych oraz pacjentów w każdym wieku wymagających stałej opieki specjalistycznej i rehabilitacji. W 2010 r. na warszawskim Ursynowie otwarty został wieloprofilowy Szpital LUX MED, z którego usług można skorzystać odpłatnie oraz w ramach kontraktu z NFZ. W grudniu 2013 r. do Grupy LUX MED dołączyła Carolina Medical Center – jeden z najnowocześniejszych prywatnych ośrodków leczenia ortopedycznego w Europie. W 2015 r. częścią Grupy został Magodent, specjalizujący się głównie w onkologii, a na początku 2016 r. Eurodental – sieć placówek specjalizujących się w stomatologii.

Ostatnie wpisy dla Grupa LUX MED

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (37)