Dane kontaktowe

Lubawa S.A.

Staroprzygodzka 117
63-400 Ostrów Wielkopolski
wielkopolskie, Polska

NIP: 7440004276

Pozostałe lokalizacje

LUBAWA S.A. oddział w Grudziądzu

ul. Waryńskiego 32-36
86-300 Grudziądz
kujawsko-pomorskie, Polska

LUBAWA S.A. oddział w Lubawie

ul. Dworcowa 1
14-260 Lubawa
warmińsko-mazurskie, Polska

Litex Promo Sp. z o.o.

ul. Staroprzygodzka 117
63-400 Ostrów Wielkopolski
wielkopolskie, Polska

Miranda Sp. z o.o.

ul. Jedwabnicza 1
62-700 Turek
wielkopolskie, Polska

Effect-System S.A.

ul. Stanisława Staszica 30
58-400 Kamienna Góra
dolnośląskie, Polska

O GRUPIE LUBAWA

Grupa Lubawa to koncern produkcyjno-usługowy o zasięgu globalnym, obejmujący dynamicznie rozwijające się spółki, wśród których podmiotem dominującym jest notowana na GPW Lubawa S.A. Naszą główną osią działalności jest wytwarzanie, przetwórstwo i sprzedaż tkanin i dzianin oferowanych klientom publicznym oraz biznesowym. Sprzedaż wyrobów i usług realizujemy na każdym etapie procesu obróbki tkanin i dzianin - od surowego materiału po zaawansowany technologicznie produkt finalny.

Dzięki ścisłej współpracy między naszymi spółkami zależnymi, w zakładach produkcyjnych powstają produkty znajdujące zastosowanie w wielu branżach - od reklamowej, przez motoryzacyjną czy medyczną, po militarną.

Grupa Lubawa w liczbach:

  • ponad 1500 wykwalifikowanych pracowników,
  • ponad 40 krajów do których eksportujemy nasze produkty,
  • 13 spółek tworzących grupę,
  • 7 zakładów produkcyjnych.

NASZE SPÓŁKI

LUBAWA S.A.
Ekspert w dziedzinie produkcji osłon balistycznych, kamizelek kuloodpornych, namiotów oraz specjalistycznych tkanin powlekanych. Spółka specjalizuje się również w systemach bezpieczeństwa i higieny pracy.

LITEX PROMO SP. Z O.O.
Litex Promo to wiodący producent artykułów reklamowych branży Outdoor & Indoor w Polsce. Na rynku istnieje już od 1993 roku.
Atutem spółki jest to, że cały proces produkcyjny odbywa się kompleksowo na terenie firmy. W asortymencie Litex Promo znajdują się takie produkty jak: parasole reklamowe, namioty reklamowe, flagi, banery, meble ogrodowe, płotki, bujaki reklamowe, systemy reklamy tekstylnej i wiele innych. Litex Promo jest głównym dostawcą nośników reklamowych dla największych kompanii piwowarskich i firm z branży napojowej w kraju i na świecie.

MIRANDA SP. Z O.O.
Producent tkanin oraz dzianin poliestrowych, poliamidowych i mieszanych, z doświadczeniem sięgającym 1952 roku. Bogata praktyka w branży i zaawansowane zaplecze maszynowe to silne strony Mirandy.
Miranda posiada w swojej ofercie m. in. tkaniny roletowe, dzianiny i tkaniny dekoracyjne, odzieżowe, sportowe, meblowe i in. Miranda jest także producentem wysoce zaawansowanych tkanin technicznych i wojskowych siatek maskujących, które zapobiegają wykryciu i identyfikacji obiektów wojskowych poprzez dezinformowanie, pozorowanie i ukrywanie.

EFFECT-SYSTEM S.A.
Spółka Effect-System specjalizuje się w sitodruku oraz druku cyfrowym. Effect-System posiada zaawansowany park maszynowy do druku wielkoformatowego na tkaninach i dzianinach, którym mogą poszczycić się tylko nieliczne firmy w Europie

ISABELLA PL
Producent namiotów i przedsionków do przyczep kempingowych z ponad 50-letnim rodowodem na rynku turystycznym.
Znakami rozpoznawczymi produktów Isabella PL są wysokogatunkowe materiały, wyszukane detale, szybki i nieskomplikowany montaż oraz ponadczasowy design.

LUBAWA ARMENIA
Ormiańska filia spółki Lubawa S.A. zajmuje się produkcją wielozakresowych siatek maskujących oraz optycznych, makiet uzbrojenia, np. czołgów T-72 i namiotów. Produkowane wyroby trafiają do wojska i innych służb mundurowych Republiki Armenii.

LUBAWA USA
Bogaty portfel produktów Lubawa S.A. znajduje rynek zbytu w Stanach Zjednoczonych. Produkty oferowane na amerykańskim rynku przez Lubawa USA sprawdzają się w warunkach ekstremalnego zagrożenia, gdzie potrzebne są szybkie i skuteczne wyjścia z sytuacji niebezpiecznych.

FILM O NAS