Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Grupa KZN Bieżanów

ul. Półłanki 25
30-740 Kraków
małopolskie, Polska
Telefon: 12 651 09 00
[email protected]

kzn.pl

NIP: 6792767699

Poznaj nas

Grupa KZN Bieżanów to wiodący producent kluczowych rozwiązań technicznych dla nawierzchni szynowych. Dzięki produkowanym w naszych fabrykach i zabudowywanych w torach systemowym rozwiązaniom codziennie do pracy, szkoły, teatru czy urzędu; na rozmowy biznesowe, rodzinną wizytę, randkę czy wczasy dojeżdżają pociągiem, tramwajem lub metrem miliony pasażerów w Polsce oraz innych europejskich krajach. Choć produkujemy tak skomplikowane i niezawodne konstrukcje jak rozjazdy umożliwiające poruszanie się taboru z prędkością 250 km/h albo innowacyjne systemy do przewozu i rozładunku całych bloków rozjazdowych, to najbardziej jesteśmy dumni z tego, że dostarczamy nowoczesnemu społeczeństwu prostej wartości - możliwości korzystania z dobrodziejstw mobilności. Mobilności ekologicznej, bo realizowanej w systemach szynowego transportu zbiorowego, napędzanego w zdecydowanej większości elektrycznością. W takich spółkach jak KZN Bieżanów i Nasycalnia Podkładów w Czeremsze robimy to od bez mała 80 lat!

W Grupie KZN Bieżanów znajduje się 7 wyspecjalizowanych spółek, dostarczających zróżnicowane i wysokospecjalistyczne produkty i usługi, dzięki którym sprawnie budowane i remontowane są bezpieczne i niezawodne linie kolejowe i tramwajowe w Europie:

  • Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe „Bieżanów” – lider holdingu, producent
    układów torowych i konstrukcji rozjazdowych, innowacyjnych monoblokowych krzyżownic i zwrotnic, nowoczesnego wyposażenia rozjazdowego, systemów logistyki bloków rozjazdowych;
  • KZN Rail – spółka budowalna  specjalizująca się w budowie linii tramwajowych oraz kolejowych głowic stacyjnych czy bocznic z wykorzystaniem nowoczesnych elementów produkowanych w holdingu;   
  • KZN&Talegria – polsko-hiszpański podmiot dostarczający rozwiązań nawierzchniowych dla segmentu kolei dużych prędkości;
  • KZN Bahntechnik – operujący na rynkach niemieckojęzycznych dostawca systemów wytwarzanych w holdingu;
  • Nasycalnia Podkładów w Czeremsze – producent ekologicznych (olej WEI-C) podkładów, podrozjazdnic i mostownic;
  • ZM Hamech – producent urządzeń  suszarniano-energetycznych od momentu wejścia do Grupy KZN Bieżanów kooperant w produkcji dla segmentu nawierzchni szynowych (kolejowych i tramwajowych);
  • Vistula Rail Operator – zarządca bocznic kolejowych, obsługujący organizacyjnie (prowadzenie ruchu) oraz technicznie (utrzymanie i remonty) bazowe obiekty kolejowej infrastruktury punktowej.  

Ludzie

Grupa KZN Bieżanów to przede wszystkim ludzie. Pracuje tu nami ponad 500  profesjonalistów i najlepszych specjalistów w swoim fachu. Bazą są wysokokwalifikowani robotnicy – operatorzy cnc, montażyści, spawacze, budowlańcy specjalizujący się w drogach szynowych. Ważną rolę spełnia niezstąpiona kadra inżynierska zapewniająca ciągłość produkcji, jakość i ciągłe unowocześnianie naszych produktów. Pracownicy cenią stabilizację jaką zapewnia nasza grupa kapitałowa - średni staż pracy w firmie to 15 lat.

Mocna pozycja na rynku

Mamy ugruntowaną pozycje na rynku polskim i niemieckim korzystając z wieloletnich doświadczeń i kapitału wiedzy technicznej i biznesowej naszych pracowników od wielu dekad.

Silny Pracodawca

Regularnie zajmujemy dobre pozycje w rankingach i konkursach pracodawców – Solidny Pracodawca, Przedsiębiorstwo Przyszłości, Symbol Techniki czy Teraz Polska, to tylko niektóre z naszych trofeów.

Jesteśmy innowacyjni

Lubimy zaskakiwać i nadawać ton w branży. Jak wtedy, gdy zaproponowaliśmy wykorzystanie staliwa bainitycznego do produkcji monoblokowych krzyżownic kolejowych. Lub wówczas kiedy pokazaliśmy, że spółka produkująca od 7 dekad elementy infrastruktury szynowej może wyprodukować specjalistyczny tabor kolejowy – wagony z uchylnymi platformami oraz zintegrowanym systemem dźwigowym służący do przewozu i rozładunku prefabrykowanych bloków rozjazdowych. Switcher, bo tak nazywa się to rozwiązanie, zaskoczył zresztą branżę także wówczas, gdy kilkukrotnie pojawił się na kanale Discovery w dwóch sezonach „Nietypowych transportów”. Swoje nowoczesne i odważne podejście do biznesu pokazaliśmy również zakładając spółkę na terenie Niemiec – czyli na terenie najbardziej zaawansowanego rynku kolejowego w UE; i uzyskując dopuszczenia na dostawy naszych rozjazdów dla Deutsche Bahn.

Co nas wyróżnia?

Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe „Bieżanów” i Grupa KZN Bieżanów jest dynamicznie rozwijającą się organizacją, która swoje sukcesy zawdzięcza przede wszystkim Pracownikom. Obecność na rynku liczona w wielu dziesiątkach lat; to gwarancja ponadprzeciętnej stabilności miejsca pracy i możliwości budowania kariery zawodowej. Nieustannie podnosimy i uzupełniamy kompetencje pracowników niezbędne do rozwoju naszej organizacji. Cenimy osoby nastawione na realizacje celów i zadań, które potrafią współpracować w zespole oraz chcą poszerzać swoją wiedzę i umiejętności. Jesteśmy teamem i dlatego chcemy budować pozytywną atmosferę w pracy. W naszych zamierzeniach i w praktyce to wszystko przekłada się na skuteczne działania rynkowe i rozwój całej organizacji.

Jako rozpoznawalny i doceniany pracodawca dbamy o rozwój i bezpieczeństwo swoich pracowników. Oferujemy szeroki wachlarz benefitów, w tym pakiet usług medycznych, fundusz socjalny etc. Wielowymiarową kulturę organizacyjną oparliśmy na etyce, kooperacji, kompleksowości i innowacyjności. Realizacja tych wartości sprawiają, że jesteśmy firmą i pracodawcą cenionym zarówno na rynku lokalnym, jak i krajowym, czy międzynarodowym.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (9)