Dane kontaktowe

Klima-Therm

Budowlanych 48
80-298 Gdańsk
pomorskie, Polska
[email protected]

www.klima-therm.pl

Adresy biur handlowych:

ul. Ostrobramska 101 a
04-041 Warszawa
mazowieckie, Polska

ul. Wróblewskiego 18
93-578 Łódź
łódzkie, Polska

ul. Ciesielska 2
15-542 Białystok
podlaskie, Polska

ul. Piekary 6/6
61-823 Poznań
wielkopolskie, Polska

Aleja Pokoju 78
31-564 Kraków
małopolskie, Polska

ul. Chorzowska 108 budynek B
40-101 Katowice
śląskie, Polska

ul. Skarbowców 23 budynek B3 pokój 303
53-025 Wrocław
dolnośląskie, Polska

ul. Nałęczowska 30
20-701 Lublin
lubelskie, Polska

ul. Rejtana 23 lok 1.1
35-326 Rzeszów
podkarpackie, Polska

KLIMOR spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k- zakład produkcyjny i centrala (logo)

Ul. Krzywoustego 5
81-035 Gdynia
pomorskie, Polska

Bezpieczeństwo i przewidywalność zatrudnienia

Każdego Pracownika traktujemy z szacunkiem, chcemy by pracował efektywnie i bezpiecznie. Zatrudniamy na podstawie umowy o pracę. Raz na pół roku będziesz miał/ a możliwość otrzymania informacji zwrotnej na temat swojej pracy, bowiem mamy system oceny pracy powiązany z systemem premiowania. Możesz wziąć udział w rekrutacjach wewnętrznych, jak również budować swoją karierę w pozostałych spółkach w Grupie.

Nowoczesne narzędzia pracy

W naszej firmie wspieramy pracowników nowoczesnymi narzędziami pracy, komputery, telefony czy auta wymieniane są raz na 3 lata.  Aktualnie dysponujemy nowoczesna, ekologiczną flotą ponad 120 aut hybrydowych. Dokładamy starań by nasze biura były świetnie wyposażone i ergonomiczne, z wygodnym zapleczem socjalnym. Od rana czeka na nas świetna świeża kawa!

Oferta dla zdrowia i aktywności

Dbamy o wspólne zdrowie i atmosferę pracy, oferując możliwość korzystania z kart sportowych, pakietów dodatkowej opieki medycznej. Organizujemy akcje sportowe i prozdrowotne, konkursy i akcje charytatywne na rzecz innych.  Na co dzień dostępne są w kuchniach owoce, kawa i herbata, na specjalne okazje firmowe i świąteczne delektujemy się wspólnie słodkościami.

Pomagamy się uczyć i rozwijać

Nasz budżet szkoleniowy pozwala na dofinansowanie nauki na studiach, podjęcia nauki nowych umiejętności- na wybranych kursach czy szkoleniach. Organizujemy także wiele cyklicznych szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych. Na bardzo wysokim poziomie!

Świetna atmosfera i nowe przyjaźnie

Razem staramy się spędzać przyjemnie czas nie tylko w pracy. Bierzemy udział we wspólnych aktywnościach sportowych, imprezach integracyjnych, świątecznych, cyklicznych spotkaniach firmowych, nie zawsze w poważnej atmosferze. Wszyscy mówimy sobie po imieniu! Uwzględniamy to, ze jesteśmy różni, cenimy indywidualizm i samodzielność!