Dane kontaktowe

Klima-Therm

Budowlanych 48
80-298 Gdańsk
pomorskie, Polska
[email protected]

www.klima-therm.pl

Adresy biur handlowych:

ul. Ostrobramska 101 a
04-041 Warszawa
mazowieckie, Polska

ul. Wróblewskiego 18
93-578 Łódź
łódzkie, Polska

ul. Ciesielska 2
15-542 Białystok
podlaskie, Polska

ul. Piekary 6/6
61-823 Poznań
wielkopolskie, Polska

Aleja Pokoju 78
31-564 Kraków
małopolskie, Polska

ul. Chorzowska 108 budynek B
40-101 Katowice
śląskie, Polska

ul. Skarbowców 23 budynek B3 pokój 303
53-025 Wrocław
dolnośląskie, Polska

ul. Nałęczowska 30
20-701 Lublin
lubelskie, Polska

ul. Rejtana 23 lok 1.1
35-326 Rzeszów
podkarpackie, Polska

KLIMOR spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k- zakład produkcyjny i centrala (logo)

Ul. Krzywoustego 5
81-035 Gdynia
pomorskie, Polska

Grupa Klima-Therm jest wiodącym dostawcą i producentem najwyższej klasy systemów klimatyzacyjnych i wen­tylacyjnych do użytku profesjonalnego, jak również przeznaczonych na potrzeby odbiorców indywidualnych.

Powstała w 1996 roku organizacja, dziś swoją wiodącą działalność biznesową realizuje za pośrednictwem po­wiązanych kapitałowo spółek na rynku polskim, w Skandynawii oraz w krajach nadbałtyckich, a od 2015 roku również na terenie USA.

Produkcja i dystrybucja w jednym ręku to przewaga konkurencyjna Grupy Klima-Therm. Jako dostawca firma oferuje szeroki portfel marek światowych producentów i własne. Wśród nich między innymi: Fujitsu, Kaisai, Klima-Therm by Clint, Sabiana, Aerial, Cotes, Yanmar czy urządzenia wytwarzane w rodzimej firmie produkcyjnej Klimor w Gdyni.

Spółki w naszej Grupie Kapitałowej:

KLIMA-THERM

Klima-Therm od ponad 20 lat działa w branży HVACR jako Generalny Przedstawiciel japońskiego koncernu Fujitsu General w Polsce. Dostarczamy najnowocześniejsze na rynku rozwiązania w zakresie klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa i ogrzewania. Nasza flagowa marka Fujitsu oraz marki Klima-Therm by Clint, Sabiana, Yanmar, Aerial i Cotes zapewniają klientom komfort powietrza Jako spółka-matka Klima-Therm tworzy prężną, między­narodową grupę kapitałową z podmiotami zależnymi w Polsce, Szwecji, Finlandii i Estonii.

Dbamy o komfort powietrza, kreując jego optymalne parametry tempera­turowe i jakościowe.

„We care about air” to hasło Grupy KLIMA-THERM, które przyświeca całej organizacji i naszej codziennej pracy.

 

KLIMOR

Spółka produkcyjna założona w 1967 roku w Gdyni, w 2017 roku obchodząca Jubileusz 50-lecia swojej działalności. Firma o bogatej tradycji i ugruntowanym doświadczeniu w zakresie produkcji standardowych oraz wysoce specjalistycznych systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych. Marka Klimor to przede wszystkim wysoka jakość produkowanych wyrobów, rozbudowany typoszereg nowoczesnych central klimatyzacyjno-wentylacyjnych z przeznaczeniem do budynków biurowych, obiektów użyteczno­ści publicznej, obiektów mieszkaniowych, jak również grupa produktów sprofilowanych - dedykowanych tzw. technologiom czystym (szpitale, laboratoria) oraz przeznaczonych do pomieszczeń o dużym stopniu zawilgocenia (kryte pływalnie, hale produkcyjne). Ofertę podstawową uzupełniają rozwiązania dla prze­mysłu okrętowego tj. m.in. centrale jachtowe. Od 2010 roku Klimor z sukcesem rozwija swoją działalność biznesową pod parasolem Grupy Kapitałowej Klima-Therm.

KLIMOR USA

Powstanie spółki Klimor USA jest ściśle powiązane ze strategią Grupy Klima-Therm zakładającą m.in. rozszerzenie działalności produkcyjnej na nowe rynki zbytu spoza Europy. Z myślą o specyficznych potrzebach klientów w Ameryce Północnej, firma przygotowała dedykowany typoszereg produktów klimatyzacyjno-wentylacyjnych sygnowanych marką Klimor EVO. Urzą­dzenia te, poza najwyższą jakością wykonania, cechuje dostosowanie techniczne i wykonawcze do wymogów rynku amerykańskiego przy zachowaniu systemowości oferowanych rozwiązań. W Ameryce cenią nas za niezwykłą jakość wykonania.

Mniejsze, zagraniczne spółki w Grupie:

  • FG Nordic
  • FG Finland
  • Skiab
  • FG Baltics

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)