Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Grupa Kapitałowa VOX

Gdyńska 143
62-004 Czerwonak
wielkopolskie, Polska

www.vox.pl

NIP: 7831703937

Proces rekrutacyjny

Profesjonalnie, w miłym towarzystwie i asyście pysznej kawy.

Wychodzimy z założenia, że rekrutacja to nie przesłuchanie ani egzamin. Świadomie budujemy i kształtujemy naszą kulturę organizacyjną. Wierzymy, że to ona przyciąga i utrzymuje ludzi w Organizacji. My chcemy poznać Ciebie, a Ty chcesz poznać nas, dlatego stawiamy sobie za cel przekazanie jak najszerszego i szczegółowego obrazu obszaru oraz otoczenia, którego dotyczy interesująca Ciebie rola w VOX.

ETAP 1

Poszukaj czegoś interesującego dla siebie…lub powiedz nam, co Ciebie interesuje

Nasze aktualne propozycje znajdziesz na portalu Pracuj.pl oraz w mediach społecznościowych.

Jeśli nie znajdziesz nic interesującego, zachęcamy do wysyłania „aplikacji spontanicznej” na [email protected]. Daj nam znać, co Ciebie interesuje i jaki masz profil zawodowy. Jeśli tylko pojawi się, jakaś ciekawa propozycja u nas, odezwiemy się i spotkamy.

ETAP 2

Poznaj nas, pokaż nam siebie

Jeśli Twój profil zawodowy koresponduje z tym, co jest dla nas ważne – zaprosimy Cię na spotkanie.

Staramy się być elastyczni, jeśli chodzi o godziny spotkań (nie każdy przecież może wziąć wolne lub mieć przerwę w ciągu dnia pracy).

Szanujemy czas – spotkanie z reguły nie trwa dłużej niż 40 minut. W większości przypadków rekrutacja składa się z nie więcej niż 2 spotkań.

Pytania z obydwu stron – właściwe spotkanie rekrutacyjne, powinno zakładać pytania i z naszej i z Twojej strony. Chcemy poznać Ciebie, ale chcemy też żebyś Ty poznał nas. Charakter spotkania jest mocno informujący z naszej strony i nastawiony na Twój punkt widzenia. Zależy nam na tym, by decyzja odnośnie potencjalnej współpracy była nie tylko z naszej strony, ale również z Twojej.

ETAP 3

Sprawdź z nami swoją wiedzę

W trakcie procesu rekrutacyjnego możemy poprosić Ciebie o wypełnienie testu sprawdzającego wiedzę, kompetencje językowe lub styl myślenia i działania. Przed zaproszeniem na spotkanie dostaniesz informację, czy ten element rekrutacji będzie miał miejsce, jeśli będziesz miał pytania, chętnie na nie odpowiemy.

ETAP 4

Co możemy Tobie zaoferować?

W ustalonym terminie otrzymasz informację zwrotną. Nawet jeśli nie uda nam się podjąć współpracy, zależy nam, żeby pozostawić po sobie pozytywne wrażenie, gdyż wielokrotnie wracamy do Kandydatów poznanych wcześniej. Często z propozycją, która może być bardziej interesująca i korespondująca z tym, co dla Ciebie ważne.

Jeśli zdecydujemy się podjąć współpracę, wesprzemy Cię w całym procesie związanym z dołączeniem do nas. Otrzymasz od nas pakiet informacji dotyczącym samego zatrudnienia, jak i procesu wdrożenia. Zmiana pracy wiąże się czasem z pytaniami i obawami, dlatego będziemy do Twojej dyspozycji – nam również zależy, żebyś przeszedł przez komfortowo przez ten okres.

Bądź z nami w kontakcie. Do zobaczenia!