Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Grupa Kapitałowa VOX

Gdyńska 143
62-004 Czerwonak
wielkopolskie, Polska

www.vox.pl

NIP: 7831703937

Co zyskujesz?

MIĘKKIE LĄDOWANIE

Każdego nowego pracownika obejmujemy kompleksowym programem onboardingu. Pierwsze dni to cykl szkoleń, zarówno ogólnych, jak i specjalistycznych, związanych z obszarem stanowiska. Przez pierwsze miesiące o Twoje „miękkie lądowanie” dba bezpośredni przełożony, zespół HR oraz buddy (przypisany kolega/koleżanka z zespołu). Każdy z nich pełni inną rolę. Bez względu na stanowisko staramy się byś poznał nasze fabryki, przykładowe salony czy uczestniczył w wydarzeniach branżowych.

DOFINANSOWANIE DALSZEGO ROZWOJU

Jako część Grupy Kapitałowej VOX współpracujemy z wieloma uczelniami w Poznaniu jak i w Polsce. W ramach studiów zaocznych, podyplomowych czy doktoranckich, zarówno Tobie, jak i Twoim najbliższym przysługuje zniżka lub dofinansowanie kosztów nauki.

SZLIFUJ JĘZYK

Pracując w polskiej firmie o międzynarodowym zasięgu nasi pracownicy muszą porozumiewać się w różnych językach. Dlatego zapewniamy im zajęcia językowe, zarówno grupowe jak i indywidualne – tak, żeby każdy mógł dostosować zajęcia do swojego rytmu dnia.

ZNIŻKI NA ASORTYMENT VOX

Oferujemy specjalne zniżki na cały asortyment VOX. Jest w czym wybierać - bez względu na to, czy aktualnie budujesz, remontujesz czy po prostu chcesz odświeżyć i udekorować swoje „cztery ściany”.

SPORT TO ZDROWIE

Od lat zachęcamy naszych pracowników do aktywności fizycznej. Co roku latem organizujemy konkurs rowerowy VOX-uj PO ZDROWIE. W ostatniej edycji 117 uczestników pokonało ponad 113 936 km, spalając przy tym ponad 4 miliony kalorii. Dojeżdżający do pracy na rowerze mogą liczyć na bezpieczny rowerowy „parking” oraz inne udogodnienia.

PO GODZINACH

Również po godzinach pracy jesteśmy zespołem. Integrujemy się na wyjazdach, wspólnych wyjściach czy piknikach rodzinnych. Organizujemy kino letnie i sportowe rywalizacje. Zapraszamy na wydarzenia teatralne i muzyczne.

TEN SZCZEGÓLNY MOMENT

Pociechy naszych pracowników są naszymi pociechami, dlatego z okazji narodzin dziecka możesz spodziewać się pięknej wyprawki.

STABILNY ROZWÓJ

Nasi pracownicy poza rozwojem cenią stabilizację. To dla nas budujące, że wielu z nich pracuje z nami 5, 10, 15 lat…a niektórzy całe swoje dotychczasowe życie zawodowe. Oczywiście odchodząc na emeryturę otrzymujesz piękny prezent lub nagrodę pieniężną.