Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Grupa Kapitałowa VOX

Gdyńska 143
62-004 Czerwonak
wielkopolskie, Polska
[email protected]

www.vox.pl

NIP: 7831703937

Dzięki, że tu zaglądasz. Być może znasz już nasze produkty?

Grupa Kapitałowa VOX to firmy i marki z branży wyposażenia wnętrz i wykończenia domów. Jej trzon stanowi marka VOX, którą tworzą trzy spółki: Meble VOX, Profile VOX i Składy VOX.

Grupa posiada 4 zakłady produkcyjne: Czerwonak, Czarnków, Brześć (Białoruś) oraz Valcea (Rumunia). Na chwilę obecną nasza własna sieć sprzedaży liczy ponad 70 salonów Drzwi i Podłogi VOX, ponad 100 salonów Meble VOX oraz blisko 110 salonów Majster Plus. Na całym świecie zatrudniamy blisko 1600 osób.

Tworząc nasze meble, profile, drzwi, podłogi zaczynamy od kompleksowej analizy człowieka, tego jak się zachowuje, jakie realizuje potrzeby i kim jest. To od jego wnętrza rozpoczynamy myślenie o wnętrzu mieszkania, domu, budynku. Wspieramy się współpracą z uczelniami z naszej grupy, co pozwala nam rozszerzyć perspektywę projektowania produktu o wiedzę humanistyczną i społeczną. Nie ścigamy się z globalnymi i masowymi producentami. Chcemy dostarczać produkty, które wyróżniają się swoim wyglądem i funkcjonalnością. Wzornictwo jest naszą pasją.

VOX to przede wszystkim ludzie. Ludzie, którzy zespół tworzą nie tylko w godzinach pracy. W naszych oddziałach, biurach i fabrykach równie ważne są precyzyjne standardy, co budowane relacje, postawy i codzienne wartości. Tylko tak buduję się organizację, w której chcesz realizować się przez lata.

Poznaj nasze lokalizacje (Polska):

POZNAŃ
Biuro Zarządu VOX, ul. Bukowska

CZERWONAK
Fabryka Profile VOX, ul. Gdyńska 

CZARNKÓW
Fabryka Meble VOX, ul. Wieleńska 

SALONY VOX
​​​​​​​Pełną listę naszych salonów znajdziesz pod linkiem: https://www.vox.pl/kontakt

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (55)