Dane kontaktowe

Grupa Kapitałowa Verita HR

Puławska 182
02-670 Warszawa
mazowieckie, Polska

Verita HR

Jesteśmy grupą firm i brandów działających na terenie Polski i Wielkiej Brytanii, współpracujących z firmami partnerskimi w Europie Środowo-Wschodniej. Oferujemy kompleksową obsługę Klienta w niemal każdym obszarze związanym z zarządzaniem zasobami ludzkimi - rekrutacje dla sektora finansowego/IT/technologicznego, rekrutacje tymczasowe, rekrutacje językowe, outsourcing personelu czy employer branding.

Dlaczego warto pracować z nami:

Grupę Verita HR tworzą profesjonaliści z nieszablonowym podejściem do rekrutacji i pasją do nowych technologii. Ludzie są dla nas najważniejszą wartością, co pozwala nam proponować naszym Klientom najlepszych kandydatów. Naszym hasłem przewodnim jest one.step.ahead i tak chcemy być postrzegani – zawsze o krok przed konkurencją. Żeby to osiągnąć analizujemy poszczególne rynki i błyskawicznie dostosowujemy się do zmian, reagujemy na najnowsze trendy w zatrudnieniu, inwestujemy i rozwijamy nowoczesne technologie. Robimy wszystko, żeby dotrzeć do Kandydata poprzez każdym możliwym kanał.

Kultura organizacyjna:

Nasi konsultanci odpowiadają za znalezienie i zatrudnienie pracowników u topowych pracodawców, dlatego ważna jest dla nas ich motywacja i zaangażowanie. Wiemy co to znaczy budować przyjazne miejsce pracy, gdzie ważny jest team work i możliwości rozwoju. Wiemy, że to oni tworzą firmę – mają największy wpływ na jej kształt i działanie. Nasi pracownicy biorą udział w różnorodnych szkoleniach i wydarzeniach branżowych, podnosząc swoją wiedzę i kompetencje.  Organizujemy także rozmaite wolontariusze i akcje CSR-owe do których zawsze zapraszamy wszystkich z naszej firmy.  

Nie jesteśmy tylko agencją zatrudnienia, jesteśmy pracodawcą, który buduje trwałe relacje ze swoimi ludźmi oparte na szacunku i zrozumieniu. 

Benefity

  • Prywatna opieka medyczna
  • Szkolenia/kursy/konferencje
  • Wyjazdy integracyjne
  • Elastyczne godziny pracy

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (7)