Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

GRUPA KAN

ul. Zdrojowa 51
16-001 Białystok-Kleosin
podlaskie, Polska
[email protected]

pl.kan-therm.com

NIP: 9661319453

STANDARDY REKRUTACJI W GRUPIE KAN

Nasz Pion HR dokłada wszelkich starań, aby zapewnić najwyższe standardy procesu rekrutacji. Na każdą przesłaną do nas aplikację otrzymasz odpowiedź, która jest potwierdzeniem, że Twoje CV dotarło do nas. W trakcie procesu rekrutacji spodziewaj się przyjaznego podejścia i ukierunkowania na poszukiwanie Twoich mocnych stron. Na każdym etapie rekrutacji gwarantujemy pełną dyskrecję i poufność.

ETAP 1

CV + list motywacyjny

Przygotuj i prześlij do nas swoje CV i list motywacyjny. Opisz w CV wszystkie wcześniejsze miejsca pracy i okresy zatrudnienia, a jeżeli masz przerwy pomiędzy okresami zatrudnienia – napisz dlaczego (np. urlop macierzyński, wychowawczy, praca za granicą) – to  ułatwi nam analizę i właściwą ocenę Twoich dokumentów. Pamiętaj o 5-6 punktach opisujących Twój zakres obowiązków przy każdym dotychczasowym stanowisku u pracodawcy – umożliwi to dopasowanie Twoich doświadczeń do profilu stanowiska. Jeżeli nie masz doświadczenia zawodowego – koniecznie napisz o innych obszarach Twojej aktywności.

ETAP 2

Selekcja kandydatów

Przeanalizujemy Twoje CV i list motywacyjny – chcemy sprawdzić, w jakim stopniu spełniasz określone w ogłoszeniu o pracę wymagania. Po przeglądzie dokumentów wybierzemy kandydatów, którzy przejdą do drugiego etapu tj. rozmowy kwalifikacyjnej. Jeśli zakwalifikujesz się – zadzwonimy do Ciebie (a ustalenia z rozmowy telefonicznej potwierdzimy mailem). Jeśli nie zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną – poinformujemy Cię o tym drogą mailową.

ETAP 3

Rozmowa kwalifikacyjna

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej będziemy rozmawiać o Twoich kompetencjach i umiejętnościach oraz dotychczasowych doświadczeniach zawodowych. Zadamy Ci pytania, które będą dotyczyć tych właśnie obszarów. Z naszej strony w spotkaniu uczestniczy najczęściej więcej niż jedna osoba. Zapewnia to większą obiektywność w ocenie Twoich kompetencji. To kluczowy dla nas etap rekrutacji – być może zaprosimy Cię nawet na kilka spotkań. W trakcie jednego z nich możemy użyć testów kompetencyjnych.

ETAP 4

Decyzja

Po zakończeniu etapu rozmów kwalifikacyjnych, czas na najważniejsze i najtrudniejsze zadanie – Decyzja. Na tym etapie najbardziej istotne są dla nas Twoje doświadczenia, zweryfikowane umiejętności i to w jaki sposób zaprezentowałeś się podczas spotkania. Skontaktujemy się z wszystkimi osobami, które nas odwiedziły. Telefonicznie, poinformujemy, że to właśnie Ty dołączasz do naszego zespołu. Mailowo podziękujemy wszystkim, którzy poświęci czas na spotkanie z nami. 

ETAP 5

Witaj w Grupie KAN!

Już od pierwszego dnia pracy zostaniesz objęty Programem Adaptacyjnym. Dedykowany opiekun, zapozna Cię z firmą, opowie o zasadach i standardach pracy, przedstawi pracownikom i współpracownikom. Jeżeli będziesz miał pytania, na wszystkie otrzymasz odpowiedź.