Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

GRUPA KAN

ul. Zdrojowa 51
16-001 Białystok-Kleosin
podlaskie, Polska
[email protected]

pl.kan-therm.com

NIP: 9661319453

Szkolenia

Nasi pracownicy są objęci bogatym pakietem szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych. Co roku szkolimy szerokie grono pracowników z różnych działów, w zakresie umiejętności eksperckich i kompetencji miękkich oraz w ramach kursów zawodowych.

Opieka medyczna

Prywatna opieka medyczna (Medicover – dołączyć może każdy pracownik, już w pierwszych dniach pracy) oraz szereg akcji pro-zdrowotnych: wyrobienie Krew-Karty, wykonanie badań na wirusa zapalenia wątroby typu B, określenie markerów nowotworowych oraz wiele innych.

Wsparcie aktywności sportowych

Każdy pracownik od pierwszego dnia pracy, może dołączyć do programu Multisport. Z ogromną satysfakcją i dumą wspieramy sportowego ducha naszych pracowników. Sponsorowaliśmy udziały w Runmagedonach, Maratonach Kresowych (kolarstwo) i wielu maratonach dla biegaczy np. Wings for Life World Run.

Eventy dla pracowników

Organizujemy dedykowane dla naszego zespołu występy kabaretów (dostępność dla wszystkich zatrudnionych), bilety do kina z okazji Dnia Kobiet oraz Dnia Chłopaka oraz słodkie niespodzianki na różne okazje (np. Tłusty Czwartek). Co tydzień w biurze mamy owocowe czwartki.

Wydarzenia specjalne dla dzieci

Pociechy mogą liczyć na bilet do kina dla siebie i opiekuna z okazji Dnia Dziecka, imprezę mikołajkową z prezentami oraz liczne konkursy dla najmłodszych (ogłaszane w naszym firmowym biuletynie). 

Wspólne świętowanie

W okolicach Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku znajdujemy chwilę, by w nieformalnej atmosferze spędzić mile czas, porozmawiać i złożyć sobie życzenia. 

Dodatkowe korzyści

Szereg bonusów i atrakcji m.in. paczki świąteczne, bony towarowe, karty podarunkowe, vouchery do kina dla każdego pracownika wydziału produkcyjnego i jego osoby towarzyszącej 4 razy w roku i wiele innych.