Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

GRUPA KAN

ul. Zdrojowa 51
16-001 Białystok-Kleosin
podlaskie, Polska
[email protected]

pl.kan-therm.com

NIP: 9661319453

GRUPA KAN

Grupa KAN jest uznanym w Polsce i Europie doświadczonym producentem i dostawcą nowoczesnych rozwiązań i systemów instalacyjnych KAN-therm. Od rozpoczęcia działalności w 1990 roku KAN budował swoją pozycję na mocnych filarach: profesjonalizmie, innowacyjności, jakości i rozwoju. Posiada spółki zależne w Polsce, Ukrainie, Rosji, Białorusi, Niemczech oraz na Węgrzech.

Dziś zatrudnia ponad 1000 osób, w tym około 700 osób w Centrali zlokalizowanej w Białymstoku.
Dynamiczny rozwój Grupy KAN w Polsce i na świecie zawdzięczamy mocnym fundamentom: doświadczeniu, jakości i innowacyjności.

W wysoko zautomatyzowanych procesach wytwarzania wykorzystujemy nowoczesne technologie, które minimalizują zużycie energii i są bezpieczne dla środowiska. Jakość pracy oraz innowacje tworzone przez nasz zespół przekładają się na konkurencyjność produktów ze znakiem KAN-therm. Eksportujemy do 68 krajów, a sieć dystrybucji obejmuje swym zasięgiem Europę, znaczną część Azji, sięga również Afryki i Ameryki.

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ?

Dołączając do nas:

  • zdobędziesz doświadczenie w dynamicznym, międzynarodowym środowisku pracy - od lat rozwijamy się, wdrażając nowe technologie, tworząc innowacyjne produkty oraz wchodząc na kolejne rynki zagraniczne,
  • podniesiesz swoje kompetencje zawodowe, poprzez udział w ciekawych projektach oraz celowanych szkoleniach,
  • będziesz współtworzyć wysokiej jakości, doceniane przez klientów produkty z marką KAN-therm (wielokrotnie otrzymywaliśmy nagrody – m.in. Teraz Polska, Perła Jakości i in.),
  • znajdziesz się w zespole wykwalifikowanych specjalistów i będziesz mieć możliwość uczenia się od nich,
  • otrzymasz pakiet świadczeń dodatkowych (więcej w zakładce „Benefity”), 
  • będziesz pracować zgodnie z najwyższymi standardami jakości i bezpieczeństwa - cała działalność firmy, odbywa się pod nadzorem systemu zarządzania jakością ISO 9001.

ROZWIJAMY KOMPETENCJE PRACOWNIKÓW

KAN osiąga sukcesy dzięki wysokim kompetencjom pracowników, które systematycznie rozwijamy. Pracując w naszej firmie będziesz mieć okazję szkolić się i rozwijać w zakresie potrzebnym na Twoim stanowisku pracy, gwarantującym Ci sprawne działanie. Szkoleniami obejmowani są pracownicy biurowi oraz pracownicy wydziałów produkcyjnych. Podnoszenie kompetencji w obszarach produkcji, laboratorium i magazynu obejmuje m.in. szkolenia w zakresie: uprawnień spawalniczych, obsługi wózków widłowych standardowych oraz specjalistycznych podnośnikowych VNA, obsługi suwnic, wzorcowania narzędzi pomiarowych. Pośród szkoleń organizowanych dla pracowników działów biurowych można wymienić: zarządzanie projektami, negocjacje, rozbudowany projekt doskonalenia Excela (kurs podstawowy, kurs średniozaawansowany, kurs zaawansowany, dla mistrzów Excela – szkolenie VBA), Akademię Menadżera, Akademię Trenera Wewnętrznego, kursy językowe oraz studia podyplomowe i wiele innych.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (7)