Dane kontaktowe

GRUPA INDITEX

Mysia 5
00-496 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.inditexcareers.com/portalweb/pl/home

NIP: 5272227588

Poznaj Grupę Inditex

Jesteśmy Inditex Careers i szukamy talentów, które dołączą do zespołów naszych marek: Zara, Pull & Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home i Uterqüe. Funkcjonujemy na 202 rynkach, mamy ponad 7 400 sklepów i zatrudniamy ponad 176 000 pracowników.

Sklepy są DNA naszej Firmy, to one decydują o kondycji całej Grupy. Praca w nich to podążanie zgodne z filozofią Grupy Inditex, ale również współpraca z ludźmi i rozumienie potrzeb klientów. Jesteśmy tym, co zakładasz codziennie do pracy, czym dekorujesz swój dom lub wybierasz na specjalne okazje. Tworzymy możliwości. Wierzymy w talent i instynkt naszych współpracowników. Dotarliśmy tak daleko właśnie dzięki nim, dzięki pracy osób, które pokazały nam, co możemy jeszcze razem osiągnąć. Łączy nas praca zespołowa, zainteresowania, różnorodność, zrównoważony rozwój i kreatywność.

marki

ZARA

Zara oferuje najnowsze trendy dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Jest międzynarodową marką ze sklepami w najważniejszych miastach na całym świecie oraz online. Nasz model biznesowy jest skupiony wokół klienta i ciągłej adaptacji do jego potrzeb.

Jesteśmy zaangażowani w zrównoważony rozwój i naszym celem jest oferowanie coraz większej liczby produktów, która powstaje w etyczny i odpowiedzialny sposób.

Pull&Bear

Pull&Bear to synonim marki przyjemnej, młodej, świeżej, ale także kosmopolitycznej, międzynarodowej oraz innowacyjnej. Jej oferta skierowana jest do ludzi młodych duchem. Pull&Bear interpretuje najnowsze trendy, biorąc pod uwagę wpływy, jakie narzuca ulica.

To marka dla tych, którzy nigdy się nie zatrzymują: chłopaków i dziewczyn zaangażowanych w środowisko oraz w swoją społeczność. Inspirują się muzyką, wyrażają się za pomocą sztuki i nie mogą żyć bez nowych technologii ani sieci społecznościowych – brzmi znajomo? Należą do wyraźnie miejskiej generacji, która stroni od stereotypów i chce ubierać się w luźny i wygodny sposób.

Massimo Dutti

Uniwersalne kolekcje, stworzone dla klientów z miejskim, szykownym i współczesnym stylem. Massimo Dutti charakteryzuje jakość i ekskluzywność oraz pięknie zaprojektowane miejsca, w których spersonalizowana obsługa jest priorytetem. To marka, która potrafi przekazać, iż moda to styl bycia.

Bershka

Wierzymy, że moda jest jedną z najpotężniejszych form wyrażania siebie. Oferujemy najnowsze trendy i zachęcamy naszą publiczność do bycia odważnymi, celebrowania odmienności, tworzenia niemożliwych połączeń i wyznaczania nowych trendów, które zobaczy cały świat.

Wierzymy w tych, którzy pasjonują się muzyką, sztuką i kulturą – tych, którzy zawsze są towarzyscy oraz zaangażowani w przyjaźnie i społeczności. To generacja, która myśli o środowisku. Nie tylko wymagają zmian, ale także je wprowadzają.

Pracujemy w innowacyjny i elastyczny sposób. Szybko reagujemy na street style oraz prognozy trendów i tworzymy modele wysokiej jakości, które odzwierciedlają młodzieżowego ducha. W tym samym czasie wciąż rozwijamy nasz biznes, aby był bardziej zrównoważony i dbał o lepszą przyszłość.

Stradivarius

Stradivarius jest jedną z marek młodzieżowych Grupy Inditex, skierowaną do kreatywnych ludzi z pasją. Osoby pracujące w Stradivarius są bardzo utalentowane i cieszą się, budując markę każdego dnia. Pasjonują się modą, stylem i najnowszymi trendami, które stanowią klucz do wszystkiego, co robią. Jeśli identyfikujesz się z tymi wartościami, chcemy Cię poznać!

Oysho

Oysho tworzy ponadczasowe, wszechstronne i modne kolekcje oraz oferuje modele, które każda kobieta powinna mieć. Oysho posiada kilka linii produktów: sportswear Oysho_Sport, bielizna, sleepwear, odzież plażowa, dodatki i obuwie. W Oysho chcemy promować zmiany w branży modowej za sprawą globalnych działań szanujących środowisko i człowieka.

Zara Home

Zara Home w każdym sezonie oferuje najnowsze trendy w dekoracji wnętrz. Nasze kolekcje zawierają produkty do dekoracji sypialni, salonu, kuchni i łazienki. Mamy także kolekcję dziecięcą oraz szeroką gamę zapachów do domu. Oferujemy wyjątkowe artykuły do domu, dzięki którym stworzysz ciepłą atmosferę i modnie udekorujesz wnętrza.

Uterqüe

Marka Uterqüe powstała w 2008 roku z jasnym celem – przywrócić akcesoriom ich należne miejsce w damskiej garderobie. Od początku firma rozwijała się, tworząc wyjątkowe kolekcje, dbając o najwyższą jakość oraz najdrobniejsze detale. Niezwykle ważna jest dla nas obsługa klienta. Zapewniamy spersonalizowaną obsługę oraz doradztwo, dzięki którym zakupy nie są tylko procesem, a stają się wyjątkowym doświadczeniem.

ZOBACZ JAK U NAS JEST

Ostatnie wpisy dla GRUPA INDITEX

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)