Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

GRUPA INDITEX

Mysia 5
00-496 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.inditexcareers.com/portalweb/pl/home

NIP: 5272227588

O nas

Grupa Inditex to jedna z największych grup odzieżowych na świecie. Posiadamy siedem marek: Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home. Jesteśmy tym, w co się ubierasz, aby móc wyrazić siebie! Kochamy to, co robimy – współpracujemy, dzielimy się pasją, cenimy ciekawość, różnorodność, zrównoważony rozwój i kreatywność, które są codzienną motywacją dla ponad 174 000 osób tworzących Grupę Inditex na świecie. Brzmi jak Ty?

Naszym celem jest, aby każdy współpracownik będąc sobą mógł w pełni rozwijać swój potencjał, jako część różnorodnego, kreatywnego i innowacyjnego zespołu.

Nasi współpracownicy są przepełnieni pasją, ciekawością, są wszechstronni, zmotywowani i dynamiczni, wnosząc do zespołu coś nowego. Dbają o zrównoważony rozwój, modę i atmosferę w zespole. Jesteśmy pozytywnie nastawieni do wszystkiego co robimy, kreatywni i proaktywni. Na każdym kroku korzystamy z technologii i uwielbiamy sprzedaż wielokanałową.

Dlaczego warto z nami pracować?

  • Stabilność. Umowa o pracę bez okresu próbnego, a grafik dostosowany do Twoich potrzeb.
  • Rozwiniesz się z nami! Możliwość udziału w programie rozwojowym oraz platforma e-learningowa TRAIN.
  • Będziesz mieć czas na przyjemności. Rabat pracowniczy 25% we wszystkich markach Grupy Inditex oraz wiele zniżek w programie More for less.
  • Zadbasz o siebie. Prywatna opieka medyczna LuxMed, za którą nic nie musisz płacić oraz możliwość ubezpieczenia na życie w Compensa.
  • Zdrowo mi tu! Karty sportowe MultiSport oraz OKSystem w atrakcyjnych cenach.
  • Dobrze, że jesteś! Bony Inditex na urodziny i święta.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (6)