Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Grupa HR Navigator

ul. Zawiła 69
30-390 Kraków
małopolskie, Polska
Telefon: +48 12 352 27 22
Fax: +48 12 352 37 50
[email protected]

hrnavigator.com.pl/kontakt

NIP: 6811418914

Grupa HR Navigator Zaufanie – Profesjonalizm – Szczerość

Grupa HR Navigator to firma, która zrodziła się z pasji i chęci dzielenia się nią z innymi. Człowiek bez pasji, jest jak okręt, który nie wie dokąd zmierza. Wskażemy Ci kierunek, w jakim może pójść Twoja kariera! Stawiamy na partnerstwo i profesjonalizm. Wieloletnie doświadczenie w środowisku biznesowym nauczyło nas, jak ważne są nie tylko jakość usług i profesjonalizm, ale przede wszystkim szczere relacje i etyka zawodowa. Nieustannie rozwijamy naszą wiedzę i warsztat pracy. Każdy Klient i pracownik jest dla nas nowym wyzwaniem.

Grupa HR Navigator – to właściwy kierunek, najlepsze rozwiązania tu i teraz

Grupa HR Navigator to firma pośrednicząca między pracownikiem a pracodawcą. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu złożonych rekrutacji, współpracowaliśmy z dużymi przedsiębiorstwami, pomagając im między innymi w znalezieniu pracowników chętnych do pracy tymczasowej oraz pracy za granicą. Dzięki szerokiej i zróżnicowanej bazie ofert każdego dnia pomagamy wielu osobom w odnalezieniu pracy marzeń.

Nie ma znaczenia ile masz lat i w jakim zawodzie do tej pory pracowałeś. Otwórz się na nowe rynki pracy i powierz swoją karierę Grupie HR Navigator. Nie ważne na jakim etapie swojej zawodowej kariery jesteś. Pomożemy Ci znaleźć Twoją najszybszą, pełną pomysłów, wiodącą we właściwym kierunku drogę do zawodowego i finansowego sukcesu!

Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Obierz kierunek na lepszą pracę. Pracuj z HR Navigator! Nie ryzykuj. Wybierz wiarygodną polską agencję pracy tymczasowej. Naszych pracowników kierujemy do pracy wyłącznie do sprawdzonych pracodawców o ugruntowanej pozycji.

Jesteśmy kreatywni i pomysłowi, HR Creator to nowe pomysły, świeże i nowatorskie spojrzenie na rynek pracy za granicą. Nie spoczywamy na laurach, szukamy nieustannie nowych rozwiązań i możliwości, także dla Ciebie.

Delegowanie pracowników za granicę wymaga wiedzy i doświadczenia, ale także szybkości

Emocje, jakie towarzyszą obecnemu rynkowi pracy są jak zawody F1. To wyścig, w którym pomożemy Ci osiągnąć sukces NOW! Pamiętaj, że na sukces jednej osoby pracuje cały zespół ludzi. Jesteśmy jak PIT STOP – szybki, niezawodny i skuteczny partner pracujący na Twój sukces!

Mamy wiedzę i wieloletnie doświadczenie, aby pomóc Ci znaleźć bezpieczne i legalne zatrudnienia w krajach Unii Europejskiej. Praca za granicą z Grupą HR Navigator to znakomita alternatywa dla tych wszystkich, którzy szukają bezpiecznej i legalnej formy zatrudniania. Nie ryzykuj. Postaw na profesjonalizm. Naszym pracownikom zapewniamy zakwaterowanie oraz gwarantujemy pomoc i wsparcie w miejscu wykonywania pracy przez lokalnego koordynatora. Z nami zdobędziesz doświadczenie w pracy u znanych zagranicznych pracodawców oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Twoimi doradcami będzie zespół profesjonalistów, których cechuje zaangażowanie, entuzjazm i kreatywność. Razem poszukamy najszybciej, najlepszych rozwiązań z właściwym kierunkiem na nową pracę. 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)