Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

PPF Hasco-Lek SA

Żmigrodzka 242/E
51-131 Wrocław
dolnośląskie, Polska

www.hasco-lek.pl

ZAKŁADY PRODUKCYJNE

Produkujemy w dwóch zakładach o łącznej powierzchni 15 000 m2. We Wrocławiu znajdziesz działy produkcyjne kapsułek, maści i czopków, tabletek oraz dział konfekcjonowania wytwarzanych wyrobów. W podwrocławskich Siechnicach trafisz do działu produkcyjnego i działu konfekcjonowanych form płynnych – tu wytwarzamy między innymi syropy i zawiesiny.

WROCŁAW I SIECHNICE

Poza zakładami produkcyjnymi potrzebujemy także biura, laboratoriów i magazynów. Część zarządcza i administracyjna Grupy Hasco (w tym działy takie jak Dział Organizacyjny, IT, HR, Dział Prawny czy Finanase) znajdziesz w budynku głównym we Wrocławiu, ul. Żmigrodzka 242E. Nasi pracownicy zajmują tu jednak znacznie większy teren – obok budynku głównego jest też Procefar, nasze centrum dystrybucyjne, i kilka mniejszych budynków, również zajmowanych przez Grupę Hasco.

VRATISLAVIA MEDICA

Skoro wiesz już wszystko o produkcji, czas na wiedzę medyczną. Działamy zgodnie z naszą misją i nie poprzestajemy na półśrodkach, dlatego w 2017 r. otworzyliśmy szpital. Vratistavia Medica Szpital im. Św. Jana Pawła II we Wrocławiu to nowa siedziba Wrocławskiego Centrum Rehabilitacji i Medycyny Sportowej. Jako jeden z najnowocześniejszych ośrodków ortopedycznych i rehabilitacyjnych w Polsce wyróżniamy się kompleksowością i innowacyjnością usług oraz holistycznym podejściem. Stąd nie chce się wychodzić!