Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

PPF Hasco-Lek SA

Żmigrodzka 242/E
51-131 Wrocław
dolnośląskie, Polska

www.hasco-lek.pl

Benefity

KARTA SPORTOWA

Pamiętasz nasze hasło „Kompleksowo dbamy o Twoje zdrowie”? Dotyczy to w takim samym stopniu naszych klientów, jak i pracowników, dlatego – jak tylko otrzymasz umowę zawartą na okres dłuższy niż 3 miesiące – możesz korzystać z karty Multisport.

AKTYWNOŚĆ SPORTOWA

Nie ma znaczenia, czy wolisz biegać, grać w piłkę nożną czy w kosza – będziemy wspierać Cię w każdej z tych aktywności. Zależy nam na utrzymaniu naszych pracowników w dobrej kondycji, dlatego regularnie finansujemy udział w wydarzeniach sportowych. Ty decydujesz w jakich!

OPIEKA ZDROWOTNA

Był sport, czas na opiekę medyczną. Możesz skorzystać z dostępu do prywatnej opieki zdrowotnej Enel-Med na preferencyjnych warunkach. W ofercie mamy 5 pakietów (classic, standard, optimum, premium plus, senior) dla Ciebie i Twojej rodziny.

WŁASNE PLACÓWKI MEDYCZNE

W skład naszej grupy wchodzą nowoczesny ośrodek ortopedyczny i rehabilitacyjny Vratislawia Medica Szpital im. Św. Jana Pawła II oraz Dolnośląskie Centrum Dziecięce z aż dziewiętnastoma specjalizacjami dla Twoich dzieci. Jako nasz pracownik w obu tych placówkach otrzymasz 20% zniżki.

UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE

Chcesz ubezpieczyć siebie i swoich bliskich? Możesz skorzystać z oferty ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach.

PÓŁKI PEŁNE KSIĄŻEK

Jeśli lubisz czytać, mamy coś, co Ci się spodoba. Oferujemy firmową bibliotekę z szerokim dostępem do książek rozwojowych, zdrowotnych, poradników i prasy. Przychodzisz, zapisujesz się, wybierasz i wypożyczasz – to nie może być prostsze!

IMPREZY INTEGRACYJNE

Tak, tak, wiemy, że wszyscy czekają na te imprezy przez okrągły rok. Najpierw na tą noworoczną, balową, później na majówkowy piknik pod chmurką. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia, pełne brzuchy i szerokie uśmiechy :)

WAKACJE NAD MORZEM

Tanie wakacje dla Ciebie i rodziny? Żaden problem – skorzystaj z naszego ośrodka i wypocznij nad polskim morzem. Gofry, lody, wydmy i wysokie fale to tylko niektóre z atrakcji.

VOUCHERY NA MECZE ŚLĄSKA

Jesteś zapalonym kibicem Śląska Wrocław? Z wypiekami na twarzy śledzisz rozgrywki i sprawdzasz miejsce w tabeli? A może to będzie Twój pierwszy raz na meczu, bo chętnie zobaczysz wrocławski stadion? Niezależnie od sytuacji, możesz skorzystać z voucherów w bardzo atrakcyjnych cenach.

PACZKI ŚWIĄTECZNE

15-kilogramowa paczka świąteczna brzmi… jak coś nieprawdopodobnego? Nic bardziej mylnego! Przekonasz się, kiedy zobaczysz, jakie kolejki ustawiają się pod odbiór tych smakołyków :)

KASA ZAPOMOGOWO-POŻYCZKOWA

Naszym ogromnym zasobem są pracownicy, dlatego pomagamy im w trudnych sytuacjach. Jeśli będziesz potrzebować pomocy – pożyczki lub zapomogi – zaoferujemy Ci nasze wsparcie.

SYSTEM PREMIOWY

Podstawa podstawą, ale my wyślemy na Twoje konto także premię. W zależności od działu, w którym będziesz pracować – stałą premię miesięczną, uznaniową, frekwencyjną… I wypłata rośnie!

BUFET NA TERENIE ZAKŁADU PRACY

Codzienne gotowanie w natłoku obowiązków nie zawsze jest łatwe, jednak u nas nie musisz się tym martwić. Jeśli Twoim miejscem pracy będzie biuro lub zakład przy ul. Żmigrodzkiej, możesz korzystać z bufetu znajdującego się na terenie zakładu pracy. Ceny są naprawdę atrakcyjne :)

PROFESJONALNA OBSŁUGA POJAZDÓW

Hancars to nasz nowoczesny serwis samochodowy ze specjalną stawką rabatową dla pracowników Grupy Hasco. Oferuje wyjątkową, kompleksową usługę „door to door” – zabierze Twój samochód spod pracy i odstawi go po naprawie, sprawny i wymyty! Po Hancars dzwoń także w razie wypadku czy kolizji. Oczywiście w atrakcyjnych cenach :)