Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

PPF Hasco-Lek SA

Żmigrodzka 242/E
51-131 Wrocław
dolnośląskie, Polska

www.hasco-lek.pl

CODZIENNIE ROBIMY DOBRO

U nas poczujesz, że jesteś częścią większej całości. Dobrze wiemy, że nasz codzienny wysiłek ma ogromny wpływ – nie tylko na nas i na firmę, ale na całe społeczeństwo. Dlaczego? Ponieważ Grupa Hasco to nie tylko połączone kapitałowo spółki – to misja, którą z najwyższym wysiłkiem realizujemy każdego dnia. Działamy pod hasłem „Kompleksowo dbamy o Twoje zdrowie”, ponieważ naszym celem jest kompleksowa ochrona zdrowia, a priorytetem bezpieczeństwo pacjentów. Jeśli kiedykolwiek zdarzyło Ci się poczuć ulgę po zastosowaniu Ibum, GripBlockera, Ulgixu czy HascoSeptu, to wiesz, o czym mówimy.

TUTAJ SIĘ WPASUJESZ

W tak dużej organizacji jak nasza każdy ma szansę znaleźć dla siebie idealne miejsce. Myślisz, że na pracy na produkcji zjadłeś już zęby i nic Cię nie zaskoczy? Od wielu lat zarządzasz zespołem złożonym z pracowników w całej Polsce? A może pierwszy raz zmieniasz pracę i marzysz o awansie? Niezależnie od tego, jaka jest Twoja sytuacja zawodowa i jak planujesz dalszy rozwój kariery – zawsze warto do nas aplikować. Wśród naszych pracowników spotkasz zarówno tych, którzy są z nami niemal od początku, jak i osoby dopiero stawiające pierwsze kroki na rynku pracy.

W HASCO, CZYLI GDZIE?

Jesteśmy w całej Polsce – nasi przedstawiciele każdego dnia zaglądają do aptek i gabinetów w każdym zakątku kraju. We Wrocławiu mamy siedzibę główną, centrum logistyczne i zakład produkcyjny – tu produkujemy maści, czopki, kapsułki i tabletki. Syropy i zawiesiny produkujemy w Siechnicach, 20 km od siedziby głównej. Możemy spotkać się także w Łodzi – tam mamy drugie centrum logistyczne. Cała Polska to za mało? Dla nas również! Nasze produkty znajdziesz w wielu krajach na całym świecie. Jest z czego być dumnym!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (20)