Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Grupa GPEC

Biała 1B
80-435 Gdańsk
pomorskie, Polska

NIP: 9571088286

ETAPY REKRUTACJI

ETAP 1

Publikacja ogłoszenia

Na tym etapie decydujemy kogo szukamy i jakie zadania chcielibyśmy tej osobie powierzyć. Określamy także przez jakie kanały publikujemy ogłoszenia, tak aby uzyskać jak największą ilość kandydatów.

ETAP 3

Pierwsze spotkanie z kandydatem

Zapraszamy wybranych kandydatów na spotkanie. Poznajemy się wzajemnie: my mówimy o naszej firmie i wstępnej ofercie pracodawcy, Wy mówicie nam o swoim doświadczeniu i umiejętnościach.

ETAP 4

Drugie spotkanie z kandydatem

Wybranych kandydatów zapraszamy na kolejną rozmowę. Tym razem spotkanie może mieć różną formę:

  • tradycyjna rozmowa rekrutacyjna, w której uczestniczy reprezentant kadry zarządzającej
  • Assessment Center – spotkanie grupowe, podczas którego uczestnicy wykonują pewne zadania zespołowe i indywidualne
  • dodatkowe testy w zależności od stanowiska – np. Excel, scenka imitująca rozmowę dla doradcy, zadania praktyczne w programach IT itp.

ETAP 5

Składamy Ci ofertę

Jeśli po wszystkich etapach wybierzemy właśnie Ciebie, otrzymasz od nas ofertę, którą potwierdzimy mailowo. Pozostałych kandydatów informujemy o zakończeniu rekrutacji i dajemy im informację zwrotną.

ETAP 6

Dołączasz do zespołu

Trzeba dopełnić wszelkich formalności. Otrzymasz od nas skierowanie na badania, kwestionariusz osobowy oraz inne niezbędne dokumenty do podpisania itd.

W swoim pierwszym dniu podpiszesz umowę, odbędziesz niezbędne szkolenia (BHP, regulamin pracy, kultura organizacyjna) i spotkasz się z przełożonym, zespołem