Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Grupa FIEGE Polska

ul. Łopuszańska 95
02-220 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 46 857 60 00

NIP: 5252114869

FIEGE NA ŚWIECIE

Grupa FIEGE z siedzibą w Greven (Niemcy) jest jednym z wiodących dostawców usług logistycznych w Europie. Świadczymy usługi dla różnych branż m.in. e-commerce, modowej, oponiarskiej, farmaceutycznej, sprzedaży detalicznej, chemii gospodarczej oraz FMCG. Dysponujemy powierzchnią magazynową o łącznej wielkości 3,3 mln m². Naszą gęstą sieć logistyczną tworzy 186 placówek w 15 krajach (w Europie i na Dalekim Wschodzie).  

W Polsce nasz zespół liczy już ponad 7000 osób!

Od kilku lat odnotowujemy dynamiczny wzrost, co pozytywnie wpływa na nasz rozwój, potrzebę kreowania nowych wartości, ciągłego doskonalenia oraz  podnoszenia jakości procesów. Innowacyjność, płaskie struktury i nastawienie na współpracę to nasze atuty. Na co dzień posługujemy się językiem, który wszyscy rozumieją: przyjaznym, doceniającym i wiarygodnym.

NASI PRACOWNICY

Stawiamy na rozwój naszych pracowników i doceniamy zaangażowanie oraz ich codzienną pracę. Ponad 70% naszych liderów to osoby, które awansowały wewnętrznie.

Naszym pracownikom gwarantujemy stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju i zróżnicowany pakiet programów socjalnych. Poszukujemy pracowników w każdym wieku i różnych narodowości.

TO, CO NAJWAŻNIEJSZE

Stawiamy na różnorodność bo wierzymy, że w niej drzemie siła naszego zespołu!

Rozmawiamy ze sobą otwarcie i szczerze. Szanujemy odmienne zdanie. Dbamy o ton i język wzajemnej komunikacji.

Bezpieczeństwo w miejscu pracy oraz utrzymanie zdrowia naszych pracowników ma dla nas najwyższy priorytet. Dbamy również, by panująca w naszej firmie atmosfera pracy, sprzyjała wszystkim pracownikom w ich nauce oraz rozwoju, w których wzajemnie się wspieramy.

Na co dzień działamy w oparciu o zasady i wartości, które stanowią nasz kodeks #FIEGEfairplay.

FIEGE JAKO PRACODAWCA

W 2015, 2018, 2019 oraz 2020 roku otrzymaliśmy ważny dla nas tytuł Solidnego Pracodawcy Roku. To zobowiązuje!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (24)