Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

FI Finance Polska

ul. Trakt Brzeski 50a lok 3
05-077 Warszawa-Wesoła
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 3805533
[email protected]

www.leasingfi.pl

NIP: 5221415481

O nas

Grupa FI Finance Polska specjalizuje się w finansowaniu transportu ciężkiego, autobusów, maszyn i urządzeń oraz pojazdów osobowych. Działamy na zasadach przedstawicielstwa największych firm leasingowych w Polsce dzięki czemu nasza oferta jest niezwykle elastyczna. Nie ograniczamy się do przedstawiania naszym klientom oferty jednego „najlepszego” leasingu.

Stosujemy niestandardowe metody działania. Posiadamy rozwiązania dla startupów, spółek z kapitałem zagranicznym i takich ze słabymi wynikami finansowymi. Firmom transportowym oferujemy specjalnie negocjowane dla naszej spółki preferencyjne warunki ubezpieczenia co sprawia, że finansowanie oferowane przez naszych partnerów jest jeszcze bardziej konkurencyjne.

Zrzeszamy ambitnych i doświadczonych doradców leasingowych. Obecnie spółka jest jednym z największych przedstawicielstw najpoważniejszych firm leasingowych w Polsce.

Więcej informacji o naszej firmie znajdziesz na www.leasingfi.pl

Wyróżnienia i osiągnięcia

– Zdobycie tytułu Rynkowy Lider Innowacji

Nasze działania zostały w 2018 roku nagrodzone tytułem Rynkowego Lidera Innowacji. Wyróżnienie jest przyznawane przez Redakcję Strefy Gospodarki, niezależnego dodatku do dziennika Gazeta Prawna.

W dobie zróżnicowanej oferty produktowej, począwszy na jakości świadczonych usług, a skończywszy na ich cenie, przedsiębiorcy wybierają to, co ich zdaniem jest najlepsze. Klienci zastanawiają się nad poziomem ceny, znajomością marki i różnorodnością oferty, ale zdecydowana większość wybiera produkt, który ich zdaniem, z różnych powodów jest najlepszy, jest liderem jakości i innowacji danej kategorii. To właśnie opinia Polaków, naszych klientów, stała się przedmiotem ogólnopolskich badań, zrealizowanych w ramach programu. Stała się również źródłem naszego sukcesu…

- Generalne przedstawicielstwo TruckPolisa.pl

Rok 2019 to poszerzenie oferty o preferencyjne warunki ubezpieczenia dla firm transportowych. Kilkuletnie negocjacje z firmami ubezpieczeniowymi zakończyły się sukcesem i jako nieliczni w Polsce możemy zaoferować naszym klientom ubezpieczeniowe pakiety dealerskie na ciągniki siodłowe, samochody ciężarowe oraz naczepy niezależnie od wieku pojazdu i wypracowanych zniżek naszych klientów. Truck Polisa oferuje swoim klientom unikalny program ubezpieczeniowy z preferencyjnymi stawkami OC, AC i NNW.

- Zdobycie Lauru Konsumenta w kategorii najlepsza pożyczka leasingowa

Szeroka oferta naszej firmy została w roku 2020 uhonorowana Laurem Konsumenta. Do głosowania uprawnionych było ponad 7 milionów aktywnych czytelników Dziennika Gazeta Prawna.

Laur Konsumenta to ogólnopolski projekt konsumencki, którego efektem jest wyłanianie najpopularniejszych produktów i marek w swoich kategoriach. Zakrojony na skalę ogólnopolski plebiscyt przynosi producentom i dystrybutorom towarów oraz usługodawcom odpowiedź na jedno z podstawowych pytań: które produkty i usługi są obecnie najpopularniejsze w swojej grupie? O kolejności miejsc, w każdej kategorii produktowej, decyduje liczba głosów oddanych przez Konsumentów na poszczególne produkty i usługi.

– Nawiązanie współpracy z Mascus Polska

Nasza oferta finansowa spotkała się z uznaniem międzynarodowej giełdy sprzętu ciężkiego Mascus Polska.. FI Finance Polska zostało wyłącznym partnerem leasingowym rekomendowanym przez portal. Zarząd Mascusa docenił naszą ofertę za niestandardowe rozwiązania leasingowe, szeroką gamę produktów i współpracę z partnerami dzięki którym jesteśmy w stanie sfinansować praktycznie każdy przedmiot leasingu.

– Targi Transexpo i Warsaw Bus

Dzięki uprzejmości naszego strategicznego partnera firmy Bus Trans Technik Sp. z o.o., generalnego importera autobusów marki Otokar, wielokrotnie uczestniczyliśmy w Międzynarodowych Targach Transportu Publicznego Warsaw Bus oraz Międzynarodowych Targach Autobusowych Transexpo w Kielcach. Na naszym stoisku, od dawna znajdującym się w samym centrum imprezy, możecie obejrzeć gamę autobusów Otokar i uczestniczyć w polskich premierach nowej generacji autobusów. Zachęcamy również do zapoznania się ze szczegółami oferty Otokar Leasing oferowanej na wyłączność przez naszą firmę.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (18)