Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Grupa Familijna Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Kuźnica Czeszycka 11
53-320 Krośnice
dolnośląskie, Polska
Telefon: 721922221
[email protected]

familijna.pl

NIP: 9161351695

BENEFITY

Familijna to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą. Wierzymy, że każda zatrudniona tutaj osoba jest unikatowa i w połączeniu z pozostałymi pracownikami tworzą nierozerwalną i dobrze funkcjonującą całość.

Zawdzięczamy sukces firmy ciężkiej pracy każdego pracownika, ich zaangażowaniu i dbałości o najmniejsze szczegóły, które przekładają się na najwyższą jakość wypieków. Zadowolenie i lojalność Klientów to dla nas najbardziej wiarygodne świadectwo odniesionego, wspólnego sukcesu oraz najlepsza motywacja do dalszej pracy.

Mając na uwadze zaangażowanie Naszych pracowników przygotowaliśmy pakiet benefitów!

DOWOLNY WYBÓR FORMY ZATRUDNIENIA

Dostosowujemy się do potrzeb Naszych pracowników, dlatego możesz mieć wpływ na formę zatrudnienia, która będzie dla Ciebie najodpowiedniejsza.

SZKOLENIA ORAZ ROZWÓJ KWALIFIKACJI

Familijna inwestuje w rozwój swoich pracowników, dzięki czemu będziesz mieć możliwość rozwinięcia swoich kompetencji oraz zdobycia nowej wiedzy.

NAGRODY, JUBILEUSZE

Ważnym aspektem dla Familijnej jest docenienie pracowników, dlatego przygotowujemy dla nich nagrody oraz świętujemy rocznice. Jubileusze są dla Nas ważnym wydarzeniem,  to szczególny czas w którym spędzamy wspólnie chwile świętując dotychczasowe osiągnięcia.

PROGRAM WDROŻENIA

Komfort pracownika jest Naszym priorytetem, poprzez indywidualne harmonogramy wdrożenia masz szanse krok po kroku przejąć swoje nowe obowiązki. Zaopiekuje się Tobą Przełożony, który oprowadzi Cię po firmie, pokaże miejsce pracy oraz przekaże Twoje nowe zadania.

OPIEKA MEDYCZNA

Zdrowie pracowników to podstawa, dlatego Familijna gwarantuje bezpłatną, podstawową opiekę medyczną oraz dofinansowuje pakiety medyczne w wersji rozszerzonej, swobodnie możesz korzystać z konsultacji ze specjalistami z całego kraju.

NOWOCZESNE I PRZYJAZNE ŚRODOWISKO PRACY

Na swoim stanowisku będziesz wyposażony w narzędzia pracy niezbędne do wykonywania swoich zadań, wierzymy że przyjazne otoczenie ma wpływ na jakość oraz podejście pracownika do wykonywania swoich obowiązków służbowych.

DARMOWA ZUPA

Codziennie dla Naszych pracowników przygotowywany jest ciepły posiłek w postaci pysznej zupy, która jest dostępna na stołówce pracowniczej. To idealny moment, żeby spędzić przerwę razem z zespołem!

PAKIET ŚWIĄTECZNY

Święta to niezwykły czas dla każdego z Nas, dlatego Familijna gwarantuje świadczenia świąteczne.

POŻYCZKI ZAKŁADOWE

Z nami możesz spełniać swoje marzenia!  W ramach ZFŚS Nasi pracownicy mogą skorzystać z zakładowych pożyczek na preferencyjnych warunkach.

PROGRAM POLECEŃ PRACOWNICZYCH

I Ty możesz zaangażować się w procesy rekrutacyjne, za każdą poleconą osobę – która przepracuje u nas określony czas otrzymasz nagrodę uznaniową.

NAGRODY ZA BRAK ABSENCJI

Wiemy, jak ważne jest zaangażowanie naszych pracowników dlatego nagradzamy Naszych pracowników premią za przepracowanie pełnego wymiaru czasu pracy, bez wystąpienia absencji chorobowych.