Dane kontaktowe

Grupa ERGO Hestia

Hestii 1
81-731 Sopot
pomorskie, Polska

www.ergohestia.pl

NIP: 5850001690

KIM JESTEŚMY?

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia powstało ponad 25 lat temu i w warunkach wolnorynkowej gospodarki rozwinęło się do jednego z trzech największych towarzystw ubezpieczeń w Polsce. ERGO Hestia wielokrotnie wyznaczała kierunki rozwoju polskiego rynku ubezpieczeniowego i zdobywała uznanie klientów oraz partnerów biznesowych dzięki innowacyjności i wysokiej jakości likwidacji szkód. ERGO Hestia jest zarazem największą firmą ubezpieczeniową spośród powstałych w warunkach gospodarki wolnorynkowej w Polsce, czyli po 1989 roku.

Grupę ERGO Hestia tworzą dwie spółki ubezpieczeniowe: STU ERGO Hestia SA i STU na Życie ERGO Hestia SA. Spółki Grupy oferują ubezpieczenia dla klientów indywidualnych w zakresie ochrony majątku i życia, a także dla przemysłu oraz małego i średniego biznesu. Grupie zaufało ponad 2,4 miliona klientów indywidualnych oraz firm reprezentujących mały i średni biznes, a także największe korporacje. Ubezpieczamy co drugą firmę z setki największych w Polsce. O dynamicznym rozwoju Grupy świadczy fakt, że co 13 sekund wystawiana jest nowa polisa ubezpieczeniowa. W 2015 roku pomogliśmy w ponad 600 tysiącach szkód – co minutę podejmujemy decyzję o wypłacie odszkodowania.

NAJWYŻSZY STANDARD OCHRONY

Grupa ERGO Hestia wypracowała Najwyższy Standard Ochrony, który jest fundamentem jej rozwoju i pozwala osiągać ponadrynkowe wyniki.

To opieka, którą otaczamy klienta. Zapewniamy ją przez trafne rozpoznanie potrzeb Klienta, umiejętny dobór zakresu ochrony oraz dążenie do naprawy powstałej szkody.

Najwyższy Standard Ochrony to otwarty zestaw inicjatyw, które Grupa ERGO Hestia stale dostosowuje do potrzeb klienta.

Zapewniając Najwyższy Standard Ochrony, Grupa ERGO Hestia działa w myśl trzech przewodnich zasad:

  • PROSTOTA: w żadnym działaniu nie mnożymy bytów na potrzebę.
  • RESPONSYWNOŚĆ: reagujemy na zmiany i kreujemy otoczenie rynkowe.
  • NOWOCZESNOŚĆ: stosujemy najnowsze dostępne rozwiązania i technologie.

Wszystkie nasze działania realizujemy w oparciu o troskę i dialog ze wszystkimi partnerami i ubezpieczonymi, ale również między sobą. Łączymy biznes z działaniem na rzecz społeczności i środowiska. Pomagamy poprzez fundacje: Integralia, Artystyczna Podróż Hestii oraz wolontariat.

ZNAJDZ MIEJSCE DLA SIEBIE

ANALIZA I AKTUARIAT
Dobrze odnajdujesz się w środowisku wykresów i tabelek, wypełnionych po brzegi wartościowymi danymi? Analiza i Aktuariat to idealne miejsce dla Ciebie! Przeczesując bezkresne bazy danych, zajmiesz się kalkulacją rezerw techniczno-ubezpieczeniowych, budowaniem taryf do naszych produktów oraz przygotowywaniem zaawansowanych analiz finansowych i sprzedażowych dla poszczególnych segmentów rynku. Analiza i Aktuariat to prawdziwa analityczna galaktyka danych, mieniąca się realnym wpływem na cenę ubezpieczeń.

FINANSE
Za wszystkimi działami firmy i produktami oferowanymi przez ERGO Hestię stoją specjaliści finansowi, dbający o to, by w dokumentach i liczbach panował perfekcyjny porządek. Zasilając ten obszar, przygotuj się na odpowiedzialne zadania księgowe, m.in. sporządzanie sprawozdań finansowych. Ważnym elementem będzie także współpraca z naszym niemieckim akcjonariuszem oraz z audytorem.

LIKWIDACJA SZKÓD
Każdego dnia mamy tu do czynienia z klientami, którzy chcą szybko i sprawnie załatwić swoją sprawę. Nasza praca świadczy o tym, jak skutecznie działa ubezpieczyciel. Przed Tobą odpowiedzialne, a zarazem ciekawe wyzwanie: przeprowadzić klienta przez proces likwidacji szkody. Spokojnie i bezboleśnie. W przyjaznej atmosferze. Bez skomplikowanych pojęć, w sposób zrozumiały dla odbiorcy. Do Twoich obowiązków należeć będzie kontakt z poszkodowanymi, analiza dokumentacji, a także podejmowanie samodzielnych decyzji dotyczących minimalnej wysokości odszkodowania. Poczuj radość i satysfakcję, oferując klientom realną pomoc i wsparcie.

MARKETING I KOMUNIKACJA
ERGO Hestia zapewnia doskonałe produkty ubezpieczeniowe. Specjaliści od marketingu i komunikacji wiedzą, jak je doskonale wypromować. W obszarze marketingu i komunikacji  rodzą się zapadające w pamięć akcje promocyjne, przyciągające uwagę hasła, efektowne materiały i przyjazne klientowi opisy naszych produktów, pomocne nie tylko w momencie zakupu. Dołączając do grona firmowych PR-owców, będziesz miał okazję podzielić się swoimi pomysłami podczas kreatywnej burzy mózgów. Zadbasz o wizerunek marki, będziesz wspierał obszar sprzedaży, realizował działania CSR.

OBSŁUGA KLIENTA
ERGO Hestia to Najwyższy Standard Ochrony, nie tylko w zakresie oferowanych usług i produktów, ale również w zakresie obsługi klienta. Lubisz kontakt z ludźmi i pomagać innym? Jeśli odpowiedź brzmi – tak, to jest to miejsce idealne dla Ciebie, by rozpocząć swoją karierę w firmie, której celem jest dialog i troska o klienta.

OCENA RYZYKA
ERGO Hestia od zawsze dba o maksymalną troskę w kwestii oceny, modelowania i zarządzania ryzykiem. Jako ubezpieczyciel, firma godna zaufania, tworzymy silny zespół oceny ryzyka. Stając się jego częścią, będziesz budował modele ryzyka oraz opracowywał strategie zarządzania nim. Zapewnimy Ci rozwój w oparciu o europejską dyrektywę Solvency II, dotyczącą branży ubezpieczeniowej. Do Twoich obowiązków należeć będzie bieżąca dbałość o bezpieczny poziom ryzyka ERGO Hestii.

ROZWÓJ PRODUKTÓW
Sukces marki ERGO Hestia to efekt m.in. nieustannego rozwoju, kreowania trendów i wprowadzania na rynek innowacyjnych produktów ubezpieczeniowych. Dla ekspertów z biur odpowiadających za nasze produkty to codzienność. Dołączając do tego grona, będziesz uczestniczył w czymś równie wyjątkowym. To produktowa kreacja – budowanie od podstaw ubezpieczeń odpowiadających dynamicznie zmieniającym się potrzebom klientów. Od kompleksowej strategii wprowadzenia nowości na rynek aż po monitorowanie wyników sprzedażowych. Obok tworzenia innowacji, istotne znaczenie ma również ciągłe udoskonalanie istniejących produktów. Otwórz się na nowe i razem z nami wyznaczaj trendy ubezpieczeniowe, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku i klientów.

ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI I IT
Nowoczesne produkty ubezpieczeniowe muszą być podane klientom w równie nowoczesnej formie. Dlatego ERGO Hestia od lat jest pionierem innowacyjnych rozwiązań technologicznych na rynku ubezpieczeń. Realizacja szeregu związanych z nimi projektów wymaga zaangażowania właściwych ludzi, obdarzonych zdolnościami organizacyjnymi, biegle odnajdujących się w świecie nowych technologii. Spróbuj swoich sił w tym środowisku, podziel się z nami swoimi umiejętnościami. Stanie przed Tobą szansa efektywnego planowania i zarządzania projektami, które mają wpływ na zabezpieczenie i komfort naszych klientów.

ZARZĄDZANIE SPRZEDAŻĄ
Skuteczna sprzedaż to nie gra przypadku, tylko efekt przemyślanego i właściwie zaplanowanego zarządzania całym procesem. Dołączając do grona specjalistów od zarządzania sprzedażą, zyskasz autentyczny wpływ na wyniki świadczące o potędze przedsiębiorstwa. Wśród Twoich obowiązków znajdzie się bieżący monitoring wyników sprzedaży z całego kraju. Ale suche liczby to nie wszystko – sprzedaż to przede wszystkim ludzie. Dlatego będziesz uczestniczył w projektowaniu konkursów i programów lojalnościowych, celów rozwojowych i rozwiązań optymalizacyjnych dla naszej sieci sprzedaży.

STAŻE
Zdobądź cenną wiedzę i bezcenne doświadczenie w programie stażowym ERGO Hestii! Jesteś na IV, V roku studiów lub na studiach drugiego stopnia? Niebawem kończysz? Masz mniej zajęć na uczelni i więcej wolnego czasu, który chciałbyś sensownie zagospodarować z myślą o przyszłości? Zrób pierwszy krok w stronę owocnej kariery zawodowej! Weź udział w rekrutacji do programów stażowych ERGO Hestii.

Ostatnie wpisy dla Grupa ERGO Hestia

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (23)