Dane kontaktowe

Grupa ENERIS

ul. Koszykowa 65
00-667 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.eneris.pl

Benefity

UBEZPIECZENIE MEDYCZNE

Wszyscy pracownicy mają dostęp do dofinansowanej przez pracodawcę opieki medycznej. Do wyboru są różne pakiety dla pracownika, jak również dla jego rodziny.

KARTA SPORTOWA

Dzięki współfinansowaniu karty sportowej, pracownicy i ich rodziny mają dostęp do bogatej oferty obiektów sportowych w całym kraju, dbają o zdrowie i kondycję.

UBEZPIECZENIE GRUPOWE

W trosce o poczucie bezpieczeństwa każdego pracownika, dajemy możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego w różnych wariantach do wyboru.

ZAKŁADOWY FUNDUSZ ŚWIADCZEŃ SOCJALNYCH

Wszyscy pracownicy mogą korzystać ze świadczeń obejmujących wypłaty podczas okoliczności świątecznych, wakacyjnych, czy wydarzeń kulturalnych itp.

ROZWÓJ I SZKOLENIA

Dbamy o to, aby nasi pracownicy mogli stale rozwijać swoje kompetencje zawodowe - zarówno korzystając z naszego bogatego „know-how”,  jak i uczestnicząc w szkoleniach. Wspieramy rozwój kariery pracowników, poprzez wewnętrzny rynek pracy czyli możliwość awansu poziomego i pionowego w strukturze Grupy.

INNOWACYJNOŚĆ

Inwestujemy w  nowoczesne narzędzia pracy i na bieżąco szkolimy pracowników, aby umieli w pełni wykorzystywać ich funkcjonalność w codziennej pracy.

DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA

Zachęcamy naszych pracowników do włączania się w różnorodne inicjatywy (np. Program Wolontariatu Pracowniczego, programy grantowe), które jednoczą nas wokół idei) społecznej współodpowiedzialności.

ELASTYCZNE PODEJŚCIE I PRZYJAZNA ATMOSFERA PRACY

Tworzymy przyjazną atmosferę, sprzyjającą współpracy i osiąganiu wspólnych celów. Dzięki budowaniu kultury zaufania, możemy stosować elastyczne rozwiązania współgrające z potrzebami naszych pracowników.