Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Grupa ENERIS

ul. Koszykowa 65
00-667 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.eneris.pl

KIM JESTEŚMY?

ENERIS to największa polska firma działająca w obszarze ochrony środowiska. Dostarczamy usługi odbioru, transportu, sortowania, recyklingu i składowania odpadów, od odpadów komunalnych, niebezpiecznych aż po recykling baterii i akumulatorów. Zapewniamy profesjonalne usługi dla samorządów i biznesu. Jakość naszych usług w codziennej współpracy jest potwierdzona certyfikatami ISO 9001, ISO 14001 od roku 2009. Wyznaczamy trendy i kierunki działania w duchu odpowiedzialnego biznesu w branży komunalnej. Nasze działania na rzecz innowacyjnych rozwiązań związanych z jakością proponowanych usług doceniane były wieloma prestiżowymi nagrodami biznesowymi i CSR.

900 tys. mieszkańców korzysta z naszych usług, zatrudniamy ponad 1000 osób w całej Polsce. Pomyśl, jak dużo ciekawych osób możesz u nas poznać😊

Więcej na: www.eneris.pl

Dlaczego warto z nami pracować?

Dołączając do ENERIS jesteś częścią grupy osób, która ma realny wpływ na najbliższe środowisko. Naszym celem jest jakościowa poprawa standardu życia mieszkańców Polski.

W ENERIS:

 • szukamy wciąż lepszych, innowacyjnych rozwiązań, tworzymy know how. Jesteśmy grupą ekspertów o wieloletnim doświadczeniu w branży gospodarowania odpadami,
 • Postępujemy uczciwie i z szacunkiem, traktujemy naszych Pracowników jako najcenniejszy kapitał firmy,
 • Szkolimy się i korzystamy z kursów,
 • Działamy z zaangażowaniem, które jest gwarantem sukcesu ENERIS,
 • Zapewniamy stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
 • Pomysły naszych Pracowników są dla nas ogromną inspiracją do działań!

Do naszego Zespołu szukamy osób, które pracują z zaangażowaniem, energią i łatwo się nie poddają.

ENERIS to nie tylko ochrona środowiska. Łączymy ludzi z pasją. Wspieramy różne pomysły i rozwiązania.

Czy wiesz, że:

 • z połączenia pasji do biegania kolegów i koleżanek z kilku lokalizacji powstała Drużyna ENERIS.  W jej ramach osoby z różnych lokalizacji mają możliwość startowania w lokalnych zawodach oraz wspólnych treningów.
 • posiadamy sekcję promującą Nordic Walking.
 • staramy się wpływać na otoczenie i środowisko. Na terenie naszego oddziału w Jaroszowie powstała mikro pasieka, a pszczoły zapylają rośliny na terenie zakładu.
 • angażujemy się w pracę z mieszkańcami, m.in. organizujemy wspólne akcje sprzątania miast, bierzemy udział w wydarzeniach kulturalnych propagując eko-styl życia i segregację śmieci.
 • wspieramy edukację ekologiczną oraz organizujemy liczne konkursy zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Przedstawiciele naszej firmy często pojawiają się w szkołach i przedszkolach przekazując najważniejsze informacje dotyczące ochrony środowiska.
 • co kwartał wydajemy Gazetkę ENERIS +, w której opisujemy wszystkie zmiany w firmie, najciekawsze wydarzenia oraz prezentujemy „człowieka z pasją” czyli historie naszych pracowników.

Masz pomysł na kolejną sekcję? Każdy pracownik może zgłosić swój projekt. Dołącz do nas i podziel się z nami swoimi zainteresowaniami i pomysłami!

Nasze oddziały i marki

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)