Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Enea S.A.

ul. Górecka 1
60-201 Poznań
wielkopolskie, Polska
Telefon: +48 61 884 55 44

www.enea.pl

NIP: 777-00-20-640.

ETAP 1

Aplikacja

Zapoznaj się uważnie z ofertą pracy. Zwróć uwagę na zadania, które wykonuje się na opisywanym stanowisku. Zastanów się, czy masz odpowiednie kwalifikacje do ich wykonywania?

Jeśli tak, wyślij swoje CV oraz list motywacyjny na adres mailowy podany w ogłoszeniu lub aplikuj przez stronę (https://www.enea.pl/pl/grupaenea/o-grupie/kariera-enea/kontakt).

Pamiętaj, że CV jest Twoją wizytówką. Wypisz wszystkie programy komputerowe jakie obsługujesz, pochwal się certyfikatami jakie posiadasz.

ETAP 2

Selekcja aplikacji

Po otrzymaniu aplikacji sprawdzimy, czy Twoje umiejętności odpowiadają naszym wymaganiom. Jeśli tak, zaprosimy Cię na spotkanie rekrutacyjne.

ETAP 3

Spotkanie rekrutacyjne

Na tym etapie spotkasz się z doświadczonym HR Biznes Partnerem oraz menedżerem zespołu, do którego chcesz dołączyć. Sprawdzą oni Twoją motywację do podjęcia pracy, wiedzę merytoryczną oraz zapytają o dotychczasowe doświadczenie zawodowe. Podczas spotkania dowiesz się też wszystkiego o zakresie i warunkach pracy.

W zależności od stanowiska, możemy:

  • zaprosić Cię na testy psychologiczne lub merytoryczne
  • poprosić Cię o wykonanie zadania na komputerze
  • zaprosić Cię na sesję assessment center
  • zweryfikować Twoją znajomość języka obcego (jeśli Twoja rola będzie wymaga płynnego posługiwania się konkretnym językiem)

ETAP 4

Zakończenie procesu

Skontaktujemy się z Tobą bez względu na ostateczny wynik rekrutacji.

Jeżeli przejdziesz pomyślnie cały proces rekrutacji, przedstawimy Ci szczegółowe warunki zatrudnienia i zaproponujemy podpisanie umowy.

Jeśli nie uda Ci się nas do siebie przekonać, nie poddawaj się. Śledź regularnie nasze oferty pracy na stronie www.enea.pl lub pracuj.pl. Być może będziesz idealnym kandydatem na inne stanowisko.

Miej na uwadze, że po zakończeniu procesu rekrutacyjnego dokumenty aplikacyjne są niszczone. Nie przechowujemy wyników testów ani notatek z rozmów. Nie udzielamy też nikomu informacji zwrotnej o Tobie, ani innych osobach biorących udział w rekrutacji.

Powodzenia!