Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Grupa EMC Szpitale

Pilczycka 144/148
54-144 Wrocław
dolnośląskie, Polska
[email protected]

www.emc-sa.pl

NIP: 8942814132

Poznaj nas!

Jesteśmy największym właścicielem szpitali na rynku prywatnych usług medycznych w Polsce. Zaufało nam już ponad milion pacjentów. Od 20 lat intensywnie rozwijamy się, nie tylko podnosząc stale standardy swoich usług, ale także tworząc coraz doskonalsze środowisko zatrudnienia. Praca u nas wyjdzie Ci na zdrowie!

MISJA: ZDROWIE!

MAMY RECEPTĘ NA DOBRĄ PRACĘ

Silna pozycja

Jesteśmy częścią międzynarodowego holdingu szpitali i przychodni Penta Hospitals International. Jako solidny pracodawca zapewniamy naszym pracownikom bezpieczne warunki zatrudnienia. Stanowimy mocny, świetnie funkcjonujący organizm.

Przyjazna atmosfera

Czytelna komunikacja oraz jasne zasady współpracy są podstawą relacji, które budujemy. Wiemy, że dobra atmosfera to jeden z najważniejszych fundamentów efektywności. Dlatego każdego dnia możesz liczyć na dawkę życzliwości.

Operacja „Rozwój”

Inwestujemy nie tylko w nowoczesne technologie, ale przede wszystkim w ludzi. Wierzymy, że wysokie umiejętności potrzebują wsparcia w postaci odpowiednich narzędzi. U nas na pewno otrzymasz zastrzyk wartościowej wiedzy.

Elastyczna postawa

Wiemy, jak ważny jest balans pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym, dlatego stawiamy na elastyczne i zdrowe podejście w relacji pracownik-pracodawca. Promujemy otwartą komunikację oraz wsparcie na każdym etapie.

FIRMA W PIGUŁCE

  • ponad 4 000 pracowników
  • placówki medyczne EMC w 14 miastach: Wrocławiu, Kwidzynie, Piasecznie, Lubinie, Katowicach, Poznaniu, Ozimku, Ząbkowicach Śląskich, Świebodzicach, Kowarach, Sycowie, Bierutowie, Oleśnicy i Swarzędzu.
  • Biuro Centrali ulokowane jest we Wrocławiu, na terenie Stadionu Miejskiego przy Alei Śląskiej 1.

Do naszych zespołów poszukujemy:

  • personelu medycznego i niemedycznego (m.in. lekarze, pielęgniarki, opiekunowie medyczni, salowe, instrumentariusze, ratownicy)
  • pracowników administracji jednostek medycznych (m.in. recepcja, księgowość, HR)
  • pracowników biurowych Centrali (m.in. IT, marketing, recepcja, finanse i zarządzanie, call center, dział zakupów, księgowość i HR)

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)