Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Grupa Ekoenergia Sp. z o.o.

Sierakowice Prawe 141D
96-100 Skierniewice
łódzkie, Polska
Telefon: 46 832 92 71
Fax: 46 831 14 14
[email protected]

ekoenergia.co

NIP: 8361777984

Ekologia. Gdy jedni o niej mówią, my o nią dbamy!

Misją naszej firmy jest stworzenie wspólnie lepszego jutra dla następnych pokoleń . Możemy to zrobić dbając w każdym obszarze naszej rzeczywistości o środowisko naturalne. I tak właśnie działaw sektorze budowlanym Grupa Ekoenergia sp. z o.o. Spółka pozyskuje większość realizacji na rynku zamówień publicznych, wśród których dominują zadania obejmujące modernizacjeobiektów użyteczności publicznej.

Historia działalność Spółki sięga roku 2006, kiedy to powstała spółka Jawna Ekoinstal. Celem jej działalności było zdobycie pozycji lidera na lokalnym rynku w zakresie nowoczesnych technik grzewczych. Szybki rozwój Spółki sprawił, że kolejnym etapem było połączenie w roku 2016 potencjałów dwóch firm Ekoinstal Sp. z o.o. i Eco-therm Sp. z o.o działających w podobnym obszarze w wyniku czego rozpoczął się nowy rozdział Spółki pod nową nazwą – Grupa Ekoenergia Sp. z o.o. Obecnie oba podmioty działają jako Grupa Kapitałowa z aspiracjami na dalszy, systematyczny rozwój. Grupa Ekoenergia stanowi nowoczesną, sprawnie działającą organizację zatrudniającą kilkadziesiąt osób. Nieustannie realizuje zaawansowane technicznie zadania, ze szczególnym uwzględnieniem najnowszych zdobyczy z zakresu ekologii, która jest pasją założycieli i współpracowników. W roku 2019 do Grupy Ekoenergia dołączył kolejny podmiot – Spółka Woj-Art ze Skierniewic, która swoim doświadczeniem na rynku budowlanym oraz wielopłaszczyznowym zaangażowaniem w lokalną społeczność wspólnie z Grupą chce budować rynek oparty na ekologicznych projektach. Potencjał zarówno techniczny, jak i kapitałowy, a także wiedza i doświadczenie pracowników buduje profesjonalizm i wysoki poziom świadczonych przez Spółkę usług.

Dbamy o środowisko!

Specjalizujemy się w stosowaniu nowoczesnych, wysoce zaawansowanych technicznie rozwiązań instalacyjnych, energooszczędnych i ekologicznych z wykorzystaniem Odnawialnych Źródeł Energii.

Budujemy!

Dzięki naszej pracy budynki uzyskują wysokie efekty oszczędności cieplnej oraz ekonomicznej, w efekcie czego zapotrzebowanie obiektu na energię cieplną zmniejsza się.

W Grupie siła!

W naszej codziennej pracy stawiamy na ludzi, współpracę i partnerstwo w drodze po lepsze – ekologiczne jutro naszego otoczenia.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)