Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Europejski Fundusz Leasingowy

ul. Legnicka 48 bud. C-D
54-202 Wrocław
dolnośląskie, Polska

www.efl.pl/kariera

Kodeks współpracy

Partnerstwo, Szacunek, efektywna Komunikacja i Współpraca oraz Pozytywne relacje

To idee, które tworzą nasz kodeks współpracy.

Zależy nam, aby Grupa EFL była przyjaznym miejscem pracy, które jest źrodłem satysfakcji zawodowej, gdzie pracuje się przyjemnie i efektywnie, w którym sprawna komunikacja oraz dialog oparty na wzajemnym zaufaniu i szacunku to podstawa.

Poza pracą

Jesteśmy liderem rynku leasingu w Polsce, kładziemy dużą wagę do zaangażowania na rzecz społeczeństwa i środowiska.

Honorowe krwiodawstwo

Pomaganie mamy we krwi – doroczne akcje krwiodawstwa w okresie wakacyjnym w Grupie EFL to tradycja. W ciągu ostatnich 9 akcji oddaliśmy już blisko 300 litrów tego życiodajnego leku.

Koncert Nadziei

Pomagamy także małym pacjentom Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej Akademii Medycznej we Wrocławiu, wspieraliśmy budowę Przylądka Nadziei. Podczas Koncertu Nadziei jednoczymy się wszyscy by pomóc dzieciom chorym na nowotwory. Nasz zespół EFLOMENTAL wspiera artystycznie to niezwykłe wydarzenie.

Akcja Zaczytani

Dotychczas przekazaliśmy ponad 1200 książek do Biblioteczek Pacjentów, które mieszczą się na oddziałach Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Każdy z pacjentów może zabrać wybraną przez siebie książkę do sali szpitalnej. Miło nam, kiedy na twarzach pacjentów pojawia się uśmiech.

Bieg Firmowy

W Grupie EFL lubimy biegać, o czym świadczy coraz większa liczba biegaczy z Grupy EFL, którzy chętnie biorą udział w Biegu Firmowym. Dodatkowo temu wydarzeniu przyświeca szczytny cel – pomoc potrzebującym, a wspaniała atmosfera dodaje nam niezwykłej energii .

Drużyna piłkarska

W skład piłkarskiej drużyny Grupy EFL wchodzą przedstawiciele wszystkich spółek Grupy EFL. Nasza drużyna gra w II lidze Śląsk Wrocław PRO. Treningi sprzyjają integracji i utrzymywaniu w dobrej kondycji.

Doładuj Baterie

program jest odpowiedzią na potrzeby pracowników w zakresie zachowania równowagi między pracą zawodową a życiem prywatnym. Takie inicjatywy jak „Dzień bez windy”, „Owocowe czwartki” czy wspólne treningi sportowe przyczyniają się do promowania wśród pracowników zdrowego trybu życia.

Program referencyjny

Nasi pracownicy chętnie korzystają z programu referencyjnego, czyli rekomendowania kandydatów do pracy, którzy ich zdaniem posiadają odpowiednie kompetencje na dane stanowisko. W zamian za to otrzymują pracę w przyjaznym środowisku oraz nagrodę finansową. Grupa EFL z kolei pozyskuje kandydatów do pracy z wysokimi kompetencjami w oparciu o rekomendacje osób w firmie już zatrudnionych.