Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Europejski Fundusz Leasingowy

ul. Legnicka 48 bud. C-D
54-202 Wrocław
dolnośląskie, Polska

www.efl.pl/kariera

Program staży i praktyk

Wiemy, że początki kariery mogą być trudne. Wiemy, że studenci ostatnich lat studiów i absolwenci najwięcej potrzebują praktyki. Wiemy też, że wartościowy staż to dobry początek drogi zawodowej.

Dlatego Grupa EFL zaprasza Cię na program stażowy. Możesz do nas dołączyć w dwóch edycjach wiosennej – zwykle start w kwietniu oraz letniej – start w lipcu. Dzięki praktykom w naszej Firmie zdobędziesz doświadczenie zawodowe i nową wiedzę. Co więcej, opiekunowie z Grupy EFL doceniają kompetencje i zaangażowanie stażystów, którym (w przypadku wakatu w danym zespole) mogą zaproponować umowę na etat.

Oferujemy Ci

 • doświadczenie zawodowe
 • elastyczne godziny stażu
 • wynagrodzenie
 • przyjazną atmosferę oraz wsparcie ze strony opiekuna stażu i członków zespołu
 • pakiet dobrych rad i praktycznych wskazówek zawodowych
 • szansę na określenie swoich preferencji co do dalszego rozwoju

Cenimy kandydatów, którzy

 • rozumieją potrzeby partnera wewnętrznego i zewnętrznego
 • są odpowiedzialni za swoje działania
 • chcą się nieustannie rozwijać i zdobywać nową wiedzę
 • lubią podejmować nowe wyzwania
 • chętnie współpracują oraz dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem
 • są ambitni

Jeśli to cechy, z którymi  się utożsamiasz, spróbuj swoich sił w rekrutacjach!

Opinie

„Staż w EFL pokazał mi jak ciekawa i rozwijająca może być praca w międzynarodowej firmie. Zadania otrzymywane podczas stażu pozwoliły na zderzenie wiedzy i umiejętności zdobytych podczas studiów z realnymi wymaganiami biznesu. Zespół, w którym pracowałam, powitał mnie z otwartymi ramionami oferując wsparcie, porady oraz ciekawe wyzwania. Opiekun stażu nie tylko dzielił się doświadczeniem i wspierał mnie podczas codziennych zadań, ale również nakreślił dalszą ścieżkę mojej kariery dopasowaną do moich kompetencji. Bardzo doceniłam przyjazną atmosferę panującą w EFL, która pozwoliła mi poczuć się częścią zespołu i organizacji. Polecam odbyć staż w EFL, jest to świetny pierwszy krok na drodze kariery zawodowej.”

Kornelia, Politechnika Wrocławska - Stażystka w Departamencie Zarządzania Projektami i Zmianami

„W grupie EFL miałam okazję odbywać staż w dwóch spółkach – EFL i EFL Finance. Po zakończonym pierwszym stażu byłam bardzo mile zaskoczona. Rodzinna atmosfera panująca w firmie oraz zadania mi powierzane były wystarczająco przekonujące, aby nie rozstawać się z firmą i aplikowałam na kolejny staż, po to żeby dalej się rozwijać i zdobywać nową wiedzę. Uważam, że ta praktyka była bardzo dobrym początkiem mojej drogi zawodowej jak i satysfakcjonującym wpisem z CV. Pomimo że byłam ‘tylko stażystką’, czułam się członkiem zespołu i zawsze mogłam liczyć na jego wsparcie. Bardzo polecam całą grupę EFL J”

Weronika, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - Stażystka w Departamencie Wsparcia Sprzedaży

„Przyszedłem do Europejskiego Funduszu Leasingowego w celu odbycia stażu w Departamencie Kadr i Płac. Od dawna interesowało mnie zagadnienie kadr i płac, dlatego postanowiłem zobaczyć na próbę jak wygląda codzienna praca w tym departamencie i czy będzie to coś, co będzie mi odpowiadać. Na co dzień miałem okazję przyglądać się jak wygląda praca w tym departamencie. Zostałem bardzo miło przez wszystkich przyjęty. Gdy miałem z czymkolwiek problem, do każdego mogłem zwrócić się z prośbą o radę czy pomoc. W trakcie trwania staży nie zdarzyło mi się nudzić, bo zawsze znalazło się coś do zrobienia. Bardzo spodobała mi się okazja do indywidualnych spotkań z członkami zespołu, podczas których zostało mi przedstawionych wiele zagadnień teoretycznych, związanych z pracą w tym kadrach. Jednak mój staż nie ograniczył się wyłącznie do nauki teorii. Przede wszystkim miałem też możliwość w praktyce zobaczyć i samemu spróbować jak wygląda naliczanie płac, czy też otwieranie i zamykanie akt pracowniczych. Bardzo polecam wszystkim odbycie tutaj stażu, bo istnieje realna szansa, żeby rzeczywiście czegoś się tutaj nauczyć i w razie jakichkolwiek problemów, każdy będzie skłonny Ci pomóc”

Piotrek - Stażysta w Departamencie Kadr i Płac

„Staż w EFLu kompletnie odczarował mój sposób myślenia o pracy w korporacji, ponieważ jest to firma która dba o samopoczucie pracownika, co sprawia że ludzie w pracy są dla siebie bardzo życzliwi i uśmiechnięci. Pracując w departamencie obsługi klienta poznałem specyfikę rynku leasingowego i obsługi klienta i jest to wiedza, która na pewno  przyda się na dalszych etapach kariery. Polecam staż w EFLu wszystkim, którzy chcą żeby ich praca była ciekawa i rozwijająca, a jednocześnie chcą czuć się swobodnie w miejscu pracy.”

Mikołaj, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu – Stażysta w Departamencie Obsługi Klienta