Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Europejski Fundusz Leasingowy

ul. Legnicka 48 bud. C-D
54-202 Wrocław
dolnośląskie, Polska

www.efl.pl/kariera

Jak wygląda rekrutacja

Do zobaczenia na rekrutacji, do zobaczenia w pracy!

Proces rekrutacji to etap kiedy poznajemy się po raz pierwszy. Podpowiemy Ci zatem jak dobrze się do tego przygotować. Pamiętaj, że CV to Twoja wizytówka. Przed wysłaniem aplikacji, sprawdź czy zawiera ono najważniejsze informacje, tj. doświadczenie zawodowe, wykształcenie oraz zdobyte umiejętności, a także znajomość języków obcych – możemy ją weryfikować podczas spotkania.

Jeśli Twoje zgłoszenie będzie odpowiadało profilowi szukanej przez nas osoby, skontaktujemy się z Tobą, chcąc Cię lepiej poznać. W przypadku rozmowy kwalifikacyjnej pamiętaj, aby przyjść na umówione spotkanie wcześniej, nie dodawaj sobie stresu spóźnieniem. Jeśli spotkanie jest online, połącz się 5-10 minut przez planowaną godziną – technologia płata czasem figle. Przed spotkaniem zapoznaj się z naszą firmą oraz ze stanowiskiem, na które aplikujesz. Pamiętaj, że rozmowa kwalifikacyjna to nie wywiad, a spotkanie – Ty również możesz zadawać nam pytania.

Proces rekrutacyjny w Grupie EFL składa się zazwyczaj z kilku etapów, jednak w przypadku eksperckich lub managerskich stanowisk mogą zostać dodane dodatkowe etapy. Podstawowe wyglądają jak poniżej:

ETAP 1

selekcja nadesłanych aplikacji

HR Business Partner przeanalizuje Twoje CV pod kątem dopasowania do stanowiska. Zwróci uwagę na Twoje doświadczenie, znajomość konkretnych narzędzi oraz wykształcenie.

ETAP 2

opcjonalny: rozmowa telefoniczna

Czasami zdarza się, że przed spotkaniem kontaktujemy się telefonicznie, aby porozmawiać o Twoich doświadczeniach oraz oczekiwaniach odnośnie stanowiska.

ETAP 3

rozmowa z bezpośrednim przełożonym oraz HR Business Partnerem

Spotkanie rekrutacyjne trwa zazwyczaj około godziny i dotyczy Twoich doświadczeń, zainteresowań zawodowych oraz umiejętności potrzebnych na danym stanowisku. W przypadku eksperckich i managerskich stanowisk może się również zdarzyć, że poprosimy Cię o zrobienie zadania weryfikującego dane umiejętności. Oczywiście zostaniesz o tym poinformowany przed spotkaniem.

ETAP 4

złożenie oferty i rozpoczęcie współpracy

Na zakończenie dostaniesz od nas informację zwrotną. Jeśli pozytywnie rozpatrzymy Twoją kandydaturę, złożymy Ci ofertę. A wtedy mamy nadzieję, że niedługo zobaczymy się w pracy!