Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Europejski Fundusz Leasingowy

ul. Legnicka 48 bud. C-D
54-202 Wrocław
dolnośląskie, Polska

www.efl.pl/kariera

Grupa EFL — o nas

Nieprzerwanie od ponad 27 lat jesteśmy największą instytucją leasingową w naszym kraju. Należymy do grupy Crédit Agricole, co zapewnia nam dostęp do międzynarodowych kompetencji i najlepszych praktyk zarządzania. Ludzie to nasza najważniejsza inwestycja – to oni tworzą firmę i budują jej wizerunek. To wiedza, pasja i zaangażowanie pracowników są gwarancją sukcesu Grupy EFL.

KIM JESTEŚMY?

Europejski Fundusz Leasingowy SA największa spółka w Grupie EFL już od ponad 27 lat wspiera małe, średnie i duże firmy w prowadzeniu biznesu. Jesteśmy członkiem międzynarodowej Grupy Crédit Agricole, która znajduje się w światowej czołówce grup bankowych pod względem kapitału. Dzięki współpracy z liczącymi się producentami i dostawcami maszyn, urządzeń, pojazdów czy oprogramowania jesteśmy w stanie zaoferować finansowanie wszelkich środków trwałych, gwarantując przy tym pełne bezpieczeństwo prawne i finansowe.

NASZE SPÓŁKI

CAREFLEET - specjalizuje się w zarządzaniu flotami samochodowymi i wynajmie długoterminowym aut. Oferuje także finansowanie i serwis pojazdów.

EFL FINANCE - pełni rolę agencji ubezpieczeniowej, oferuje pożyczkę dla wybranych branż.

EFL SERVICE - wspiera Grupę CA w zakresie zarządzania nieruchomościami i ściągania należności na rzecz EFL.

EUROFACTOR - oferuje rozwiązania factoringowe dopasowane do specyfiki branży i skali działalności przedsiębiorstwa.

POZNAJ NAS

Do współpracy zapraszamy najlepszych

W procesie rekrutacji starannie wybieramy osoby, które mają dołączyć do grona EFLowiczów. Zwracamy uwagę na ich potencjał, który analizujemy nie tylko poprzez ocenę wiedzy, czy doświadczenia, ale także poprzez tzw. potencjał społeczny, czyli zdolność do aktywnego udziału w życiu firmy. Wszystko po to, aby tworzyć zespół, który skutecznie realizuje wspólne cele.

Dbamy o nowych pracowników

Podjęcie pierwszej pracy lub jej zmiana wiążą się z nowymi wyzwaniami i, choć to szansa na rozwój zawodowy, to również źródło stresu. Wiemy, jakie problemy pojawiają się w pierwszych dniach w nowej firmie, dlatego dużą wagę przywiązujemy do procesu adaptacji. Dla osób dołączających do naszego grona opracowaliśmy szkolenie wprowadzające, którego celem jest zapoznanie nowych Pracowników z naszą organizacją oraz obowiązującymi u nas zasadami. W efekcie poruszanie się po naszej firmie staje się znacznie łatwiejsze.

Stawiamy na rozwój

Nasi Pracownicy to nasz najważniejszy kapitał, dlatego tak istotne jest dla nas, aby stale podnosić ich kompetencje. EFLowicze uczestniczą w programach szkoleniowych rozwijających zarówno tzw. kompetencje miękkie, jak i w szkoleniach specjalistycznych rozwijających wiedzę ekspercką. Nasi Pracownicy mają także możliwość otrzymania dofinansowania do studiów podyplomowych oraz nauki języka angielskiego. Ponadto prowadzimy rekrutacje wewnętrzne, które umożliwiają awans poziomy lub pionowy w ramach struktur EFL.

Wyróżniamy i doceniamy najlepszych

Nasi Pracownicy za efekty swojej pracy oraz osiągnięcia są nagradzani i wyróżniani. Najlepsi specjaliści, doradcy i menedżerowie w ramach nagrody mieli okazję zwiedzić takie miejsca jak Wyspy Kanaryjskie, Wenezuela, Australia, Peru czy Syria. Inną formą wyróżnienia jest udział w programach rozwojowych realizowanych przez prestiżowe firmy szkoleniowe.

Dbamy o swoje zdrowie i kondycję

Priorytetowo traktujemy również zdrowie naszych Pracowników oraz ich aktywny wypoczynek. Jako Pracodawca oferujemy możliwość skorzystania z szerokiego pakietu socjalnego, tj. prywatnej opieki medycznej dla Pracowników oraz ich rodzin, ubezpieczenia grupowego czy programu sportowo-rekreacyjnego umożliwiającego korzystanie m.in. z klubów fitness, siłowni i basenów na terenie całego kraju.

Bawimy się razem

EFLowiczów łączy nie tylko praca i realizacja celów firmy, ale również wspólna zabawa i odpoczynek. Tradycją stały się już coroczne konferencje Pracowników EFL połączone z ogólnofirmowym spotkaniem integracyjnym oraz bale karnawałowe. Ponadto integrujemy się i odpoczywamy na wyjazdach szkoleniowych naszych zespołów.

Kariera

Odwiedź naszą stronę firmową i zapoznaj się z aktualnymi ofertami Grupy EFL.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)