Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Europejski Fundusz Leasingowy

ul. Legnicka 48 bud. C-D
54-202 Wrocław
dolnośląskie, Polska

www.efl.pl/kariera

Grupa EFL — o nas

Grupa EFL to zespół kreatywnych, przyjaznych i współpracujących ze sobą ludzi, którzy już ponad 30 lat wspólnie wspierają małe, średnie i duże firmy. Jesteśmy członkiem Grupy Crédit Agricole, jednej z największych grup bankowych w Europie i lidera na rynku zarządzania aktywami, co daje nam gwarancję długofalowej stabilności finansowej. Przynależność do grupy Crédit Agricole zapewnia nam również dostęp do międzynarodowych kompetencji i najlepszych praktyk zarządzania. Wyznajemy wspólne wartości: #szacunek, #odpowiedzialność i #satysfakcja klienta. To one definiują różnorodne i pełne szacunku miejsce pracy jakim jest Grupa EFL.

KIM JESTEŚMY?

EFL - Europejski Fundusz Leasingowy SA - to największa spółka w Grupie EFL z 30 letnim doświadczeniem. Dzięki współpracy z liczącymi się producentami i dostawcami maszyn, urządzeń, pojazdów czy oprogramowania możemy zaoferować naszym klientom finansowanie wszelkich środków trwałych, gwarantując przy tym pełne bezpieczeństwo prawne i finansowe. Posiadamy rozbudowaną sieć sprzedaży terenowej, jesteśmy zawsze blisko klienta gwarantując kompleksową i najwyższą jakość obsługi.

Fundamentem EFL są pracownicy. Inwestujemy w rozwój kariery i dbamy o well-being naszych pracowników bo to ich wiedza, pasja i zaangażowanie stanowią gwarancję naszego sukcesu.

NASZE SPÓŁKI

CAREFLEET – to jedna z wiodących spółek Grupy EFL. Przez ponad 15 lat funkcjonowania na rynku doskonale poznaliśmy problemy i oczekiwania zarówno wielkich korporacji, jak i firm z sektora MŚP, dzięki czemu proponujemy usługi precyzyjnie dopasowane do potrzeb każdego przedsiębiorstwa.

Specjalizujemy się w outsourcingowych modelach finansowania i zarządzania firmowymi flotami pojazdów. Naszym flagowym produktem jest wynajem długoterminowy. W ofercie firmy Carefleet S.A. znajdują się ponadto leasing operacyjny i finansowy, a także szeroka gama usług z obszaru zarządzania flotą.


EFL FINANCE – jest jedną z kluczowych spółek Grupy EFL. Dostarczamy rozwiązania finansowe dla mikro, małych i średnich firm, ale także dużych korporacji, lokalnych i międzynarodowych. Z sukcesem wspieramy rolników indywidualnych oraz przedsiębiorstwa rolne. Pełnimy również rolę agencji ubezpieczeniowej. Swoją działalnością w ramach wewnętrznej i zewnętrznej Sieci Sprzedaży pokrywamy cały obszar Polski, a nasi Doradcy są zawsze blisko klienta, gwarantując kompleksową i najwyższą jakość obsługi.


TRUCK CARE – to spółka należąca do Grupy EFL, oferująca kompleksowy wynajem pojazdów użytkowych z myślą o biznesie transportowym (pojazdy ciężarowe, dostawcze, naczepy i pojazdy specjalistyczne).


EUROFACTOR – to polska firma z silną marką na rynku usług faktoringowych. Dzięki przynależności do Credit Agricole Leasing&Factoring umożliwia implementację nowoczesnych rozwiązań faktoringowych w zakresie zarządzania i ochrony należności od odbiorców, w tym również zagranicznych. Oferowane usługi są dopasowane do specyfiki branży i skali operacyjnej przedsiębiorstwa. Swoją działalnością pokrywa cały obszar Polski, a jej biura znajdują się w Warszawie, Wrocławiu, Katowicach i Poznaniu.

POZNAJ NAS

Do współpracy zapraszamy najlepszych

W procesie rekrutacji starannie wybieramy osoby, które mają dołączyć do grona EFLowiczów. Zwracamy uwagę na ich potencjał, który analizujemy nie tylko poprzez ocenę wiedzy, czy doświadczenia, ale także poprzez tzw. potencjał społeczny, czyli zdolność do aktywnego udziału w życiu firmy. Wszystko po to, aby tworzyć zespół, który skutecznie realizuje wspólne cele.

Dbamy o nowych pracowników

Podjęcie pierwszej pracy lub jej zmiana wiążą się z nowymi wyzwaniami i, choć to szansa na rozwój zawodowy, to również źródło stresu. Wiemy, jakie problemy pojawiają się w pierwszych dniach w nowej firmie, dlatego dużą wagę przywiązujemy do procesu adaptacji. Dla osób dołączających do naszego grona opracowaliśmy szkolenie wprowadzające, którego celem jest zapoznanie nowych Pracowników z naszą organizacją oraz obowiązującymi u nas zasadami. W efekcie poruszanie się po naszej firmie staje się znacznie łatwiejsze.

Stawiamy na rozwój

Nasi Pracownicy to nasz najważniejszy kapitał, dlatego tak istotne jest dla nas, aby stale podnosić ich kompetencje. EFLowicze uczestniczą w programach szkoleniowych rozwijających zarówno tzw. kompetencje miękkie, jak i w szkoleniach specjalistycznych rozwijających wiedzę ekspercką. Nasi Pracownicy mają także możliwość otrzymania dofinansowania do studiów podyplomowych oraz nauki języka angielskiego. Ponadto prowadzimy rekrutacje wewnętrzne, które umożliwiają awans poziomy lub pionowy w ramach struktur EFL.

Wyróżniamy i doceniamy najlepszych

Nasi Pracownicy za efekty swojej pracy oraz osiągnięcia są nagradzani i wyróżniani. Najlepsi specjaliści, doradcy i menedżerowie w ramach nagrody mieli okazję zwiedzić takie miejsca jak Wyspy Kanaryjskie, Wenezuela, Australia, Peru czy Syria. Inną formą wyróżnienia jest udział w programach rozwojowych realizowanych przez prestiżowe firmy szkoleniowe.

Dbamy o swoje zdrowie i kondycję

Priorytetowo traktujemy również zdrowie naszych Pracowników oraz ich aktywny wypoczynek. Jako Pracodawca oferujemy możliwość skorzystania z szerokiego pakietu socjalnego, tj. prywatnej opieki medycznej dla Pracowników oraz ich rodzin, ubezpieczenia grupowego czy programu sportowo-rekreacyjnego umożliwiającego korzystanie m.in. z klubów fitness, siłowni i basenów na terenie całego kraju.

Bawimy się razem

EFLowiczów łączy nie tylko praca i realizacja celów firmy, ale również wspólna zabawa i odpoczynek. Tradycją stały się już coroczne konferencje Pracowników EFL połączone z ogólnofirmowym spotkaniem integracyjnym oraz bale karnawałowe. Ponadto integrujemy się i odpoczywamy na wyjazdach szkoleniowych naszych zespołów.

Kariera

Odwiedź naszą stronę firmową i zapoznaj się z aktualnymi ofertami Grupy EFL.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (25)