Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Grupa E.ON

Wybrzeże Kościuszkowskie 41
00-347 Warszawa
mazowieckie, Polska

innogy.pl

NIP: 5250000794

Kim jesteśmy?

Grupa E.ON to wiodący europejski koncern energetyczny. W Polsce działamy w obszarach sprzedaży energii elektrycznej, infrastruktury sieciowej, a także energii odnawialnej. Oferujemy obecnym i przyszłym klientom innowacyjne i zrównoważone portfolio produktów oraz usług.


Grupa E.ON w Polsce to 1600 osób, 1600 charakterów, 1600 zestawów kompetencji - wszystkich nas łączy troska o ludzi i środowisko, w którym żyjemy. Cel jaki przed sobą stawiamy to dbanie o zasoby naturalne i wysoką jakość życia warszawiaków.

Pracujemy razem, żeby dostarczyć innowacyjne produkty, które służą naszym klientom, naszej planecie i naszemu miastu.

Dołącz do nas i twórzMY razem lepsze jutro!

Nasze spółki:

E.ON Polska S.A.
E.ON Polska jest częścią Grupy E.ON, wiodącego międzynarodowego koncernu energetycznego. W Polsce działamy głównie na terenie Warszawy, obsługując ponad milion klientów. Oferujemy szeroki wybór nowoczesnych produktów i usług. Wspieramy również rozwój energii ze źródeł odnawialnych.

E.ON Polska IT Support Sp. z o.o.
Grupa E.ON to wiodący europejski koncern energetyczny. E.ON Polska IT Support jest odpowiedzialna za wsparcie oraz obsługę procesów IT spółek działających na terenie Warszawy.

Stoen Operator Sp. z.o.o.
Stoen Operator zarządza siecią elektroenergetyczną w Warszawie, codziennie dostarczając energię do miliona odbiorców. Dzięki wykwalifikowanym specjalistom, innowacjom i przyjaznym dla środowiska technologiom, utrzymujemy najwyższe standardy pracy.

E.ON Polska Operations Sp. z o.o
Spółka jest odpowiedzialna za relacje sprzedażowe i obsługowe z klientami Grupy E.ON. Obsługujemy blisko milion klientów zapewniając usługi na najwyższym poziomie.
 

E.ON Polska Solutions Sp. z o.o.
Spółka realizuje projekty związane z budową oraz modernizacją lokalnych źródeł produkcji ciepła, chłodu i energii elektrycznej.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (28)