Dane kontaktowe

Grupa Dworakowski

ul. Staniewicka 12
03-310 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 100 22 95
[email protected]

www.bruno-tassi.pl

NIP: 5272359947

Poznaj nas!

Grupa Dworakowski to firmy przetwórstwa mięsnego, sieci dystrybucji oraz zakład produkujący przyprawy do wyrobu wędlin dedykowany branży mięsnej.

Bruno Tassi  należy do najstarszych przedsiębiorstw w branży. Zajmujemy się sprzedażą mięsa, wędlin, nabiału oraz innych produktów spożywczych na terenie całej Polski. Mamy oddziały w największych miastach: Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Gdynia, Koszalin, Szczecin, Poznań, Zielona Góra, Kielce, Białystok, Olsztyn, Rzeszów.
Atutem Bruno Tassi jest sprawdzony, wypracowywany latami model dystrybucji, który pozwala na fachową obsługę naszych klientów. Klienci są dla nas najważniejsi i to właśnie ich potrzebom podporządkowane są nasze działania.
Naszą perełką jest HoReCa, w której nie mamy sobie równych!

Zakłady mięsne Madej Wróbel - To tutaj, w samym sercu Górnego Śląska, powstają wysokiej jakości wyndliny. Od lat robimy to, na czym znamy się najlepiej z miłości do dobrego jedzenia, na bazie własnych receptur.
Jako pracownik Madej Wróbel jesteś częścią czegoś większego! Historii pełnej smaku tworzonej przez ludzi, którzy naprawdę lubią to, co robią. Jeśli szukasz stabilnych warunków zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, przyjaznej atmosfery i możliwości rozwoju dołącz do nas. 

Peklimar - istnieje na rynku już 30 lat. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu obecnie specjalizujemy się w wyrabianiu m.in. wędzonek, kiełbas, parówek, oraz wędlin podrobowych. Naszą misją jest dostarczanie wędlin które swoim świeżym, niepowtarzalnym smakiem oraz niezawodnością sprawiają że przyjemność ich jedzenia nie powszednieje, wciąż na nowo zaskakując. W trosce o sprostanie wciąż rosnącym wymaganiom naszych Odbiorców stworzyliśmy kilka strategicznych Marek produktowych (Polonus, Hermar, Domowe Inspiracje, Szczęśliwa Siódemka, Bazarek Smaków).

Bruno Tassi Plus – sprzedajemy przyprawy stosowane w przetwórstwie mięsnym, aby produkowane szykni, wędliny i kiełbasy miały idealny smak. I to dzięki naszym przyprawom!

Benefity pracy z nami!

  • Umowa o pracę – wiemy jak ważna jest stabilność dla naszych pracowników
  • Ubezpieczenie medyczne w całej Polsce
  • Karta Multisport, bo sport jest ważny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Szkolenia merytoryczne
  • Zespół, który wspiera na każdym etapie pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Rekrutacja w Bruno Tassi

1 ETAP: Przesłanie CV.

2 ETAP: Analiza nadesłanych dokumentów.

3 ETAP: Zaproszenie na rozmowę z przełożonym i/lub działem HR.

4 ETAP: Przedstawienie oferty i warunków pracy.

5 ETAP: Informacja zwrotna dla kandydatów o zakończeniu rekrutacji.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)